PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404529}
4,4 117
ocen
4,4 10 1 117
Beyond the Ring
powrót do forum filmu Beyond the Ring

3/10 za Andre Lima. Chociaż poziom aktorstwa był żenujący i sam film chyba miał być reklamą jego dojo w Californi. Walka finałowa bardzo słaba, ogólnie nawet fanatycy sztuk walki tu nic ciekawego nie zobaczą. Płytki dramat z elementami sztuk walki.

arachnos

Bardzo dobre podsumowanie. Dodać można, że to nie był film o walkach jak myląco pokazuje plakat, tylko o chorobie córki, przez którą zdecydował się na walkę. Walka była tylko jedna 10 minutowa i do tego kiepska. Jedynie miłośnicy filmów klasy B znajdą coś dla siebie w tym filmie.

flowwere

Nawet nie wiem, czy miłośnicy filmów klasy B znajdą coś w tym filmie...
Film bardzo kiepski- spodziewałam się filmu z ciekawymi fragmentami walki, a tu żenada. Sam Lima poruszał się jak słoń, a poziom jego aktorska i pozostałych "aktorów" poniżej krytyki. Strata czasu!

arachnos

Film dno, gra aktorska to porazka, dialogi jakies ograniczone, sztywne, walka to juz wogole no comment.. jedyne co mi sie spodobalo to koniec (ta gorsza wersja), potem film rozczarowal mnie poraz kolejny :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones