PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020405}

Bez głosu

Les sans-dents
4,1 84
oceny
4,1 10 1 84
Bez głosu
powrót do forum filmu Bez głosu

Film jest bardzo nietypowy. Nie pada w nim ani jedno słowo w znanym ludzkim języku. Wielka szkoda, że dopisano mu gatunek: KOMEDIA, bo widz się na coś nastawia i później (przynajmniej ja) czuje się "zwiedziony"/"zaskoczony". Szykowałem się na śmieszną komedię francuską. Nie wiem jak ten film zaszufladkować - na pewno nie jako KOMEDIA. Ciekawy - można się w nim dopatrywać wielu rzeczy - znaczeń - odwołań. Jest to film bardzo nietypowy i tak się trzeba nań nastawić. Nie chcę wchodzić w szczegóły, żeby nie "zepsuć". NIE JEST TO KOMEDIA.

ocenił(a) film na 9
kkutz

A jednak, mimo iż to nie klasyczna komedia jest to film świetny: scenariusz, reżyseria i fantastyczna gra aktorów. No i przesłanie co jest szczęściem i jaki jest sens życia i jaka jest nasza "wspaniała cywilizacja". Podnoszę ocenę z 6 pkt do 9, a i 10 byłoby ok.

ocenił(a) film na 6
kkutz

To jest jakby współczesny film o jaskiniowcach.Tak głupi że aż śmieszny.Mimo że się nic nie odzywali.To i tak z uśmiechem oglądało się do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones