PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 122
oceny
6,6 10 1 51122
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Kiedy zabierałem się do oglądania tego filmu sugerujac się oceną nie byłem pozytywnie nastawiony... Teraz, po jego obejrzeniu jestem bardzo miło zaskoczony!

Jednak uważam, że to film tylko dla tych o mocnych nerwach.
Dużo brutalności, ale moim zdaniem wcale nie za dużo.
Po pierwszej połowie filmu byłem rządny zemsty za to co przytrafiło się głównej bohaterce.
Zwykle po tego typu rozwoju wydarzeń w filmach pod koniec czuje niedosyt, że sprawiedliwości nie stało się zadość... Ale tym razem, było inaczej. Uważam, że wreszcie oprawcy dostali dokładnie to na co zasłużyli.
Znów czuł bym niedosyt gdyby reżyser wyciął ostrzejsze sceny i nie wyjaśnił do końca jaki los spotkał napastników.

Dla jasności nie każdy film w którym leje się krew wysoko oceniam i nie jestem też fanem przesadzonej brutalności.

Oczywiście oprócz fabuły bardzo podobała mi się gra aktorska głównej bohaterki, a talentów aktorskich reszty wole nie komentować.

Na mój gust 9/10!

brian007

mocny film

brian007

dlatego nie warto sugerować się oceną innych, też już mi się parę razy tak zdarzyło, że ocena była mocno zaniżona, najlepiej zaufać sobie
a film w tym gatunku świetny, mocno zapada w pamięć

ocenił(a) film na 8
brian007

Popieram w 100% Wszystko w tym filmie jest potrzebne; ciekawie i adekwatnie przedstawiona forma zemsty, budowane napięcie, mocny wyraz jak można wnioskować z gatunku, dużo realizmu, inne ujęcie tematu niż te, które dotychczas znałam w tej tematyce. No i zemsta-w 100% jedyna i słuszna. A ocenami tutaj niestety coraz mniej można się sugerować. Pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Ps. Widząc że lubisz gatunek SF polecam Ci ostatnio obejrzany film "Ja robot". B.dobry i ciekawy film. W sumie obejrzałam przypadkiem, bo osobiście za tym gatunkiem nie przepadam, ale nie żałuję ani trochę:)

uwieziona

Jeśli to wypowiedź kierowana do mnie to z pewnością muszę nadrobić zaległości i obejrzeć ten film.
Dzięki :)

ocenił(a) film na 3
brian007

Bo to kiepski film, marne, przeładowane okrucieństwem naśladownictwo oryginału z 1978.

ocenił(a) film na 8
brian007

Zgadzam sie w 100 % , co prawda sceny byly bardzo brutalne i musilam zamykac czasem oczy ale po filmie czulam sprawiedliwosc.
Oczywiscie, jest to przesadzone, bo po takim bestialskim gwalcie i znecaniu sie nad nia, nie wiem czy ktokolwiek dalby rade sie zemscic, ale usieszyl mnie fakt ze patalachom nie uszlo plazem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones