PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 121
ocen
6,6 10 1 51121
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

I spit on your grave

ocenił(a) film na 8

Dla mnie nawet fajny film tylko te sceny gwałtu były okropne.Podziwiam to dziewczyne, że miała taką odwage się na nich zemścić i i wykonała to w sposób ze szczegółami jakie oni robili. Naprawde super i polecam!

ocenił(a) film na 3
bumczika

Nieprawda !!! Sceny gwałtu super, sceny tortur chore i wydumane...

ocenił(a) film na 8
piotrbimbasik

Dla mnie sceny gwałtu były okropne potraktowali tą dziewczyne jak zwykłą szmate a w scenach tortur dziewczyna naprawde się wykazała. Ale każdy może mieć inne zdanie;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piotrbimbasik

Scena do masturbacji ?
Ludzie dla których scena wielokrotnego brutalnego gwałtu na bezbronnej niewinnej kobiecie jest czymś podniecającym i nadającym się do jak to ująłeś masturbacji powinni być eliminowanie ze społeczeństwa.
Jak dla mnie nie było w tej scenie, bo wspominając o pierwszej połowie filmu chodziło domniemam Tobie scenę gwałtu, nic podniecającego.
Kobieta, kobiece ciało sceny erotyczne jak najbardziej na tak, ale chore zwyrodnialstwo i coś takiego zdecydowanie nie.
A co do samego filmu.
Pomysł nawet nie najgorszy, chodź nie specjalnie lubię filmy z takimi "jazdami" jak brutalne gwałty czy późniejsze zemsto-tortury.
Fanem Hosteli i Pił szczerze mówiąc nie jestem, przemoc tego typu jakoś nie do końca mnie rajcuje chodź jak wiadomo robi wśród tłumów furorę.
A jak sam napisałeś - sceny tortur chore, zgodzę się w pełni lecz dla mnie bardziej zrozumiałe z punktu widzenia normalnej osoby niżeli sceny gwałtu którym tu najwyraźniej nie wnikam czemu hołdujesz uznając je za coś ciekawego...

ocenił(a) film na 3
Pyrcin

Jeśli nie było w tym nic podniecającego to dlaczego od zarania wieków żołnirze wszystkich armii masowo gwałcą kobiety podbitego narodu ???

piotrbimbasik

"Żołnierze gwałcą" - Mówisz tak jakby robił to każdy z nich. A wcale tak nie było. To naciąganie prawdy.
A dlaczego ? Weź pod uwagę kilka czynników :
-wojny niegdyś były długimi konfliktami w których rodzinkę (kobietę) widywało się rzadko, kwestia odreagowania napięcia seksualnego nagromadzonego przez okres czasu + stres wynikający z walki o kraj, a przede wszystkim o życie
-kwestia upodlenia wroga(jako całości narodu, nie tylko żołnierzy strony przeciwnej) do granic możliwości
-kwestia wysublimowania władzy i potęgi samego siebie, poprawienie swojego ego, dowartościowanie się
-czysty głupi popis przed kolegami
-naśladowanie poczynań współtowarzyszy by nie wypaść na gorszego, uniknąć szykan z ich strony
Wymieniać tak czynniki które powodowały podczas wojen na przeciągu lat zachowania takie można by bardzo długo.
Jest bardzo dużo czynników czy to zawartych w psychologii czy to zwyczajnych ludzkich określających zachowania, w tym również te chore i skrajne.
Podniecenie dla normalnego człowieka, racjonalnego i żyjącego w obecnych czasach wywołane brutalnymi gwałtami moim zdaniem i jak sądzę każdego lekarza, psychologa, psychiatry jest chore.
Kobieta, jako kobieta nie ukrywam że jest podniecająca. Kobiece ciało jest przecież nazywane pięknym...takie jest.
Ale gwałt, oglądanie scen gwałtu uznawać za coś co podnieca ?

Jednak nie naciskam na siłę na swoje zdanie, może się mylę... może nie dostrzegam tu czegoś.
Jeżeli masz jakiś argument ku temu, że coś tak chorego i zwierzęcego jak gwałt... brutalny gwałt jest czymś podniecającym czy może normalnym chętnie go przeczytam i się zastanowię głębiej nad tym.

ocenił(a) film na 3
Pyrcin

Istnieje spory odstek osobników płci męskiej - większość danych jest niedoszacowanych, bo nie każdy nawet w anonimowej ankiecie się do tego przyzna - których gwałt, dominacja i przemoc seksualna podnieca, część z nich tylko fantazjując na ten tematlub umawiając się na taką a nie inną grę erotyczną może osiągnąć stan podniecenia. Oczywiście jest to ok. dopuki nie zostanie przekroczona pewna granica i nie dojdzie do realizacji tych fantazji w realu. Podobnie zresztą jest sporo kobiet które lubią być wiązane, dominowane i vice versa. W końcu każdy ma jakiś odchył/fantazję/dewiację/fetysz ale w końcu to dobrze bo inaczej życie seksualne byłoby piekielnie nudne...
PS że zainteresowanie taką a nie inną odmianą jest spore świadczy ogromna ilość "tematycznych" stron xxx, wystarczy poszukać.

piotrbimbasik

No tutaj z Twoją wypowiedzią nie sposób się nie zgodzić bo rzeczywiście tak jest.
Fajnie, że zauważyłeś że dopóki nie przekroczy się pewnej granicy wszystko jest ok.
Przy obopólnej zgodzie partnerów można pozwolić sobie na naprawdę wiele.

Mimo to nie zmieni to moich dość konserwatywnych w tej kwestii poglądów, że podniecenie seksualne wynikające z widoku brutalnego gwałtu jest czymś chorym i z całą pewnością jest to jakieś zaburzenie.

Pyrcin

ja tez nie lubie tortur jako motywow przewodnich filmow, ale za to zemsty - jak najbardziej, zwlaszca uzasadnionej.

bumczika

mimo tych brutalnych scen sa komenatrze typu ''czemu az taka brutalna zemsta ze strony tej dziewczyny?'', wyobraz sobie, co by bylo gdyby sceny gwaltu byly pokazane mniej dosadnie... caly sens filmu, wedlug mnie, tkwi wlasnie w tym, ze bylo to pokazane dosadnie i bolesnie... zastanawia mnie dlaczego sceny w horrorach, gdzie moruduje sie ludzi o wiele bardziej brutalnie, nie sa az tak krytykowane, a sceny gwaltu maja byc pokazywane delikatnie..? hmm.., moze to razi meska dume ? - przeciez oni daja kobietom w ten sposob ''przyjemnosc'' ;) wedlug mnie dobrze, ze tak to pokazali, widac cierpienei tej kobiety, okrucienstwo oprawcow i powod takiej, a nie innej zemsty... mnie gwalt bardzo rusza, obojetnie jak pokazany, sama bym nie popuscila za cos tak wstretnego :/

ocenił(a) film na 9
bumczika

Tak naprawdę film super i nie ze względu na podniecenia bo tacy ludzie maja naprawdę tupet następne osoby do kastracji!!!Podobała mi się zemsta!I należałoby się to każdemu gwałcicielowi,zwłaszcza taka kastracja:)
Pokazane to było w naprawdę ...obraz grozy nie wiem jak to nazwać bo czasami odwracałam głowę ale należało im się.A co się stało z tą córką szeryfa coś nie dopatrzyłam bo nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones