PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31027}

Bez przedawnienia

High Crimes
6,9 19 060
ocen
6,9 10 1 19060
Bez przedawnienia
powrót do forum filmu Bez przedawnienia

bez prawa...

ocenił(a) film na 8

Widziałam własnie jeden z lepszych, wg. mnie, film o prawnikach i wojskowych. O tym co robi się "dla sprawy" a czego się nie robi i jak to zrobic, żeby nie narobic sobie kłopotów. Nie będę opowiadac o czym to było bo warto zobaczyc samemu ale dodam dlaczego warto. Oprócz scenariusza jest obsada (czasem się przydaje) i to całkiem niezła tzn dobrze się spisujaca. Freeman jest wprost niesamowity, co sprawia ze nie wyobrazam sobie na jego miejscu kogos innego a Caviezel ma tak niewinne spojrzenie ze samemu chce się go bronic... (tylko czy to prawidłowy odruch?) Każdy znajdzie tam cos dla siebie... np. dla wielbicieli psychologii (i nie tylko) jest watek biernego alkoholika i jego dylematy dnia codziennegoJ Nie widziałam niezadowolonych, wrecz przeciwnie - odniosłam wrazenie ze wszyscy dobrze się bawili.
Aha jest to adaptacja powieści Josepha Findera pt. "Crimes" ... chyba skocze po ksiazke skoro film był taki dobry to jaka będzie ksiazka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones