PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31027}

Bez przedawnienia

High Crimes
6,9 19 012
ocen
6,9 10 1 19012
Bez przedawnienia
powrót do forum filmu Bez przedawnienia

Nie nawiedzę tych reklam;/ zasnęłam na toto lotku może mi ktoś napisać jak sie kończy film

martuszon

ja tak samo. numery mnie uśpiły zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ocenił(a) film na 8
loveboxxx

to widzieliście ledwie 40 minut filmu. Proponuje ściągnąć z neta albo wypożyczyć dvd bo nie ma sensu streszczanie całego filmu.

ziolo

Ja także zasnełam,ale na reklamach przed końcem.Bogu dzięki moje koleżanka film oglądała i wiem jak się zkończył.Daje 4/10.

_Tanya_

A ja zasnęłam w środku filmu :\ Ale na szczęście obudziłam się na koniec ^^

Iss_Mk0

tak, ale jeśli dobrze zauważyłaś, to my (z góry) zasneliśmy ponad ROK TEMU!

loveboxxx

Co ty chesz, kolezanka dopiero sie obudzila, a zasnela tez na toto lotku

ocenił(a) film na 2
martuszon

Sorry że odpowiadam po tak długiej przerwie.
Okazało sie że główna aktorka jest transwestytą, ukrywała ten fakt przed mężem i miała podwiniętego pod odbyt członka przez około 12 lat.
Jej mąz przypadkiem natknął sie na jej akt urodzenia i jak sie o tym dowiedział, to na początku nie mógł przeboleć tego faktu i próbował popełnić samobójstwo.
Gdy leżał w szpitalu po przedawkowaniu środków nasennych odwiedził go Charles(Morgan Freeman) i tak nawiązał się pomiędzy nimi płomienny romans.
Gdy Jim spojrzał na wystające ze spodni, owłosione wory od Charlsa to uświadomił sobie że jest gejem i dlatego przez te wszystkie lata czuł sie niespełniony u boku swej żony.
Sąd oddalił wszytkie zarzuty odnośnie zbrodni wojennych i film zakończył się eksplozją rozkoszy na twarzy Jima.
Lubie takie zaskakujące, pozytywne zakończenia.
Pozdrawiam.

Varza

Cholerny pedał.

ocenił(a) film na 2
23soban

Pedał to twoja stara

Varza

Ty jesteś pedałem, jak twoja pedalska wypowiedź mam nadzieję, że masz hiv.

Varza

Varza jesteś debilem.......jak większość tutaj samozwańczych mających czelność nazywać siebie krytykami debili...sam nie wiem czy bardziej mnie to smuci czy cieszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones