PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31027}

Bez przedawnienia

High Crimes
6,9 19 060
ocen
6,9 10 1 19060
Bez przedawnienia
powrót do forum filmu Bez przedawnienia

Shit jakich malo, dziw ze namowili freemana na zagranie wtym filmie. Chociazby ta akcja w
ktorej gosc przestrzeliwuje tego toma na wylot a ten dalej kurna walczy jakby nigdy nic..pfff.
Albo akcja kiedy leja im olej pod samochod..omg.. porazka daje 3/10 za freemana

luca57

"Shit jakich malo" .Piekne i oryginalne

HRA

A ja za uzycie zwrotu omg daje Ci 0/10 moze być??

Mateo_SF

Ja nie używałem

ocenił(a) film na 9
luca57

Stuknij się w łeb człowieku! To jeden z lepszych filmów, doskonałe kino trzymające w napięciu. Arcydzieło po prostu. Idź lepiej dalej oglądać swoich chłopaków na ibizie lub straszny film.

luca57

57 w nicku to Twoje IQ czy rozmiar głowy??...i jeszcze jedno,naucz się nieuku pisać w ojczystym języku ;P

moti

z ocena tez sie nie zgadzam ale jesli pijesz do braku polskich ogonkow to nie widze podstaw. ja nie mam i nie bede mial tego 'g...' na swoim sprzecie. polskie znaki to tylko powod do klopotow dla powaznych programow. czasem tylko pisze z ogonkami ale z innych stacji

haron29

Ale klawisz Shift jeszcze Ci się na klawiaturze ostał? Czy też się go pozbyłeś z tego twojego super sprzętu?

luca57

no z tą trojka to przesadziłeś ;p
taki średni film 5 może 6 wystarczy

luca57

Najlepiej by bylo ze bys wogole przestal komentowac jakie kolwiek filmy bo z tej wypowiedzi mozna wywnioskowac tylko jedno, ze jestes tuman.

SvesS

no szczególnie jak się pisze taka jak ty warto mówić o tumanach aahhhaahahahaaaa :)

markin

Moja wypowiedz tyczy sie komentarza prowadzacego, nie widze sensu komentowania jej w bardziej precyzyjny sposob od to. Wytrzyj se buzie bo sie poplules w koncowce wypowiedzi.

SvesS

naucz się pisać bo błędy walisz prawie w każdym wyrazie co to znaczy "od to" nazwa kabaretu ?

markin

Nastepny Polonista sie znalazl z ortografia bedziesz wyjezdzal nie masz lepszych argumentow ? Kolejny niziol Troll.

SvesS

Nastepny Polonista sie znalazl z ortografia bedziesz wyjezdzal nie masz lepszych argumentow ? Zostan korektorem jak ci nie pasuje. Kolejny niziol Troll jak by tu malo ich bylo. Mowisz o pisaniu ? Wystarczy popatrzec na skladnie twoich wyrazow, kompletny balagan i do tego te madrasci o tym jak to trudno zabic czlowieka ? Co za bzdury! Naogladales sie za duzo Teletubisiow ?
[Markin] - "Na wojnie ludzie nawet nie wiedzą, że mają postrzał do puki nie zemdleją" co ty bredzisz ?
Jak moga to wiedziec gdy traca przytomnosc ? Zwykle trafienie w dupe to juz silny bol a o postrzale w brzuch to juz nie wspomne wiec przestan wysuwac tutaj swoja teorie bo nie maja najmniejszego sensu.

SvesS

argumentów na co ? Na twój debilizm ?

markin

Nie! Na twoj Idiotyzm.

SvesS

zaiste

luca57

mówisz shit bo scena z kulą była naciągnięta i druga scena z rozlanym olejem, no to już zasługuje film na 1/10
gdyby nie na wylot to by miał kłopoty, byłeś kiedyś postrzelony w ferworze walki ?
Za dużo się naoglądałeś filmów w których to od jednego strzału w nogę koleś umiera na miejscu wbrew pozorom człowieka nie jest tak łatwo zabić.
Wiesz jaka adrenalina jest wydzielana podczas takiego zajścia ?
Na ten przykład konie Husarskie szarżujące na strzelców dostawały po kilka kul i nie myślały nawet padać waliły pełną prędkością nic nie czując.
Na wojnie ludzie nawet nie wiedzą, że mają postrzał do puki nie zemdleją.

luca57

w ogóle to powinno być tak, że jeśli autor posta nie uczestniczy w nim to powinien być kasowany. Byłoby mniej tandetnych prowokacji dzieci Transformersów

markin

nie uczestnicze markin bo juz film dosc dawno ogladalem i powiedzialem co o nim mysle, no a pod wplywem wpisow typu tuman czy IQ 57 to nie ma sie nawet co logowac, co do tej adrenaliny, no troche racji masz, ale nie przesadzajmy z tym, juz nie pamietam gdzie tam kogo trafila kula ale nawet na zawodowym marines zrobilo by to wrazenie..

luca57

e mozna obejrzec, na 7 to, na pewno nie zasluguje , a sensu i logiki nie ma co szukac, jak chcesz artyzmu to czytaj "szekspira". daje rozrywke wiec spelnia swoje zadanie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones