PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505323}

Bez tchu

Ddong-pa-ri
7,7 2 100
ocen
7,7 10 1 2100
Bez tchu
powrót do forum filmu Bez tchu

Jeden z najlepszych filmów, jakie oglądałam ever. A trochę ich już było ;)

użytkownik usunięty
EmilekMotylek

Widzę, że zgadzamy się w ocenie wielu filmów. Powiedz mi, plz, skąd brać koreańskie kino. Ogólnodostępne trackery to nędza, asiatorrents jest na zaproszenia, czyli też odpada, chętnie bym kupił dvd czy blu-raye, ale nie wiem skąd. Wystarczą angielskie napisy. Może jest gdzieś sklep internetowy, który mi sprzeda koreńskie kino - co najmniej 20 pozycji mam na liście "do obejrzenia".

Halp. Tak, żeby zarażać pasją, etc. :-)

ocenił(a) film na 9

Ja korzystam ze stronki dramacrazy.net ---> Index ---> Korean movies Są angielskie napisy, jakość może nie HD, ale można wytrzymać :-)

użytkownik usunięty
EmilekMotylek

Ha, dzięki. Jakość jest dość dramatyczna, jak widzę, ale ostatecznie się da.
Kupuję teraz zaproszenie na asiatorrents, może się uda w lepszej jakości obejrzeć te (już) 30 filmów, które czekają.

ocenił(a) film na 10

jak będziesz na asiatorrents to nie zapomnij od udostepnianiu ściąganych filmów, są na to wyczuleni i mierzą ratio ściągniętych do udostępnianych, jeśli tych drugich będzie za mało zawieszą konto i będzie trzeba płacić (sorry za off-topic). Obiema rękoma podpisuje się pod wypowiedzią EmilekMotylek

ocenił(a) film na 10

koreańskie kino ciężko znaleść w jakośći HD, ale to nie znaczy że nie istnieje, no chyba że te starsze filmy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones