PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505323}

Bez tchu

Ddong-pa-ri
7,7 2 100
ocen
7,7 10 1 2100
Bez tchu
powrót do forum filmu Bez tchu

Film miażdży przedstawiając różne oblicza ludzi, mocny, nie dla wszystkich, daje wiele do myślenia. Po zakończeniu seansu można jeszcze godzinami rozmyślać o ludzkiej naturze. 10/10

ocenił(a) film na 9
UPADLY_WIDZ

Mam identyczne odczucia mi ten film nie daje spokoju nawet po 5h od seansu. Polecam, ryje banie - ale w ten metaforyczny sposób, o który w kinie własnie chodzi.

ocenił(a) film na 10
pawlo29

Dla mnie film Psychologiczny nie jak debil opisał "gangsterski" to dokladny, psychologiczno-filozoficzny, obraz kondycji człowieczej
Ukazujący w pełnii wszystkie jej aspekty. że rzecz ma miejsce w slumsach, to mało w niej radości a mnóstwo bólu
Osobiście nie potrafiłem opanować emocji po pierwszym seansie - płacz i ogromna agresja, którą ów dzieło jest przesycone.
Następnie kontemplowałem całą noc o ludziach żyjących w takiej "sferze" (na całym świecie "rozwiniętym") dla przykładu rodziny żyjące za 500 zł i mało tego postrzegane negatywnie przez sapopołeczeństwo i żyjące na "marginesie"
Przypomina mi to polskę w "Boso ale w ostrogach" Grzesiuka

ARCYDZIEŁO DLA MNIE

użytkownik usunięty
pawlo29

Gdyby zebrać cale zło i nienawiść, która w nas drzemie (często do ludzi najbliższych) i gdyby pozwolić wyjść tej nienawiści na światło dzienne, to właśnie mniej więcej taki obraz świata byśmy uzyskali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones