PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505323}

Bez tchu

Ddong-pa-ri
7,7 2 100
ocen
7,7 10 1 2100
Bez tchu
powrót do forum filmu Bez tchu

Gdzie była policja?

ocenił(a) film na 7

Nie za bardzo rozumiem, jak takie praktyki mogą uciec przed wymiarem sprawiedliwości. W Korei to normalne, czy zostało to specjalne przejaskrawione na potrzeby samej treści filmu?

Huen

Z tego co widziałem w wielu koreańskich filmach tak to właśnie wygląda jeśli chodzi o gangi. Tutaj miałeś pokazane, że z Policją nikt się nie liczy i specjalnie nie przejmuje. Jednak jak jest w rzeczywistości ciężko spekulować, na pewno nie tak jak w Polsce. :)

Huen

Obejrzałam już sporo koreańskich filmów i za każdym razem mnie to uderza - policja i jej praca. Tendencja jest następująca: policjantów w koreańskich filmach ZAWSZE przedstawia się jako miotających się bez ładu i składu kretynów. Albo, jak w przypadku 'Bez tchu' - nie ma ich wcale.

ocenił(a) film na 9
Kaileena_Farah

Wypraszam sobie :D W "Bez tchu" pojawili się raz na ok. 30 sekund, tylko po to, aby dostać łomot od głównego bohatera ;)

ocenił(a) film na 9
Huen

a mało jest u nas takich band? nikt nie zgłaszał pobić na policji bo i sami dłużnicy to często byli drobni przestępcy, pijaczkowie, damscy bokserzy, a tacy nie zgłaszają się po pomoc na policję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones