PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505323}

Bez tchu

Ddong-pa-ri
7,7 2 100
ocen
7,7 10 1 2100
Bez tchu
powrót do forum filmu Bez tchu

Pytanie

ocenił(a) film na 9

Ja już w końcu nie rozumiem. Ojciec głównego bohatera zabił swoją żonę, czy córkę? Tak beznadziejnie tą scenę pokazali, że sam nie wiem. Do tego w między czasie, ktoś rozjechał kogoś samochodem. Kto zginął od noża, a kto od potrącenia? Córka od noża, a matka od potracenia? Jeśli tak, to dlaczego ojciec po dźgnięciu córki, zamiast się nią zainteresować, to wolał gonić matkę samochodem, aby ją rozjechać? Trochę bez sensu...

I pytanie co do tej matki z małym chłopcem. Czy ona była siostrą przyrodnią gł. bohatera?

ocenił(a) film na 8
slawmm

Ojciec zabił córkę (za co odsiedział 15 lat w więzieniu), właściwie to nie jest powiedziane czy dźgnął ją tym nożem specjalnie, czy przez przypadek wbiegła na nóż broniąc matki.
Na scenie pokazanej w kuchni ojciec jest ewidentnie w szoku. Chłopczyk (młody Sang Hoon) jako jedyny zachowuje zimną krew, bierze siostrę na barana i biegnie z nią do szpitala. W następnej scenie widzimy rodziców, którzy biegną za nimi, niestety w trakcie matka Sang Hoona wbiega na jezdnię i zostaje potrącona przez samochód (nie przez ojca, bo ojciec jak widać biegnie za nią).
Dziewczynka umiera w drodze do szpitala - jak stwierdza lekarz. Na to wygląda że Sang Hoon stracił matkę i siostrę tego samego dnia.
Kobieta z dzieckiem to przyrodnia siostra głównego bohatera na co wskazuje scena w restauracji - kiedy Sang Hoon mówi że łączy ich tylko wspólny ojciec.

ocenił(a) film na 9
InstantRamen

Sensownie, zrozumiale, spójnie i spokojnie mi to wyjaśniłeś. Teraz jest to dla mnie jasne. Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones