PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 244
oceny
7,1 10 1 77244
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

To jeden z tych filmów który nigdy mi się nie znudzi uwielbiam do niego wracać genialne kreacje aktorów John Travolta VS Nicolas Cage oboje wywiązali się znakomicie ze swojego zadania i pomyśleć ze początkowo to Schwarzenegger i Stallone mieli zagrać główne role bardzo dobrze ze John Woo zrezygnował z tej opcji do filmu mam też duży sentyment pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS do dziś mam orginalne VHS z tym filmem kaseta sprawuje się świetnie mimo ze już ma tyle lat właśnie wczoraj ją sobie oglądałem obraz tak czysty jakby była wczoraj kupiona.

numer6

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones