PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 189
ocen
7,1 10 1 77189
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy
ocenił(a) film na 8
Immortal_Stasin

Jeden z lepszych filmów akcji robionych z rozmachem...

ocenił(a) film na 5
Immortal_Stasin

i tyle i nic więcej

ocenił(a) film na 10
chemas

Tyle wystarczy :)

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 10
chemas

yhy

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
Doback

Dobrze to podsumowałeś. W pełni się zgadzam z Twoją argumentacją.

Immortal_Stasin

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

Potwierdzam, kto jest fanem kina akcji to doceni ten film.

ocenił(a) film na 9
Zigor

dobry film, może 10 bym mu nie dała, ale dobrze się go oglądało ;) film z pomysłem.

_Ka_ro_li_na

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones