PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 281
ocen
7,1 10 1 77281
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy
ocenił(a) film na 9
saimon13

Film rewelka już kilka razy go oglądałem aż dziw że ma tak niską średnią ale co zrobić skoro tu trolle głosują typu Harry Potter i władca pierścieni!!!

jazdowicz2666

nie wiem co masz do trylogii wp,ale ok.zamiast tej szmiry wole obejzec dzisiaj foressta gumpa.

ocenił(a) film na 8
sanczopansa

z tymi k/wulg./gadającymi podpaskami,debilnymi soczkami...tyz gadającymi i znowu prspirantami gadającymi że JUŻ 48h nie musisz sie myć a potem tabletki
na pierdzenie żebyś nie miał wzdęcia........fantastyczna perspektywa oglądania Foresta G.-oglądaj - uczta duchowa!

warmax

1/3 twojego komentarza jest w ogole nie zrozumilala jednak domyslilem sie ze chodzi ci o reklamy,mimo tego wole fg niz jakis syf z cagem

sanczopansa

O, znowu ty laiku. Widziałeś jak wyglądają sale szpitalne w tym filmie ?

Jordan66

nie bo nie ogladam tej szmiry tylko gumpa.jelopie

sanczopansa

Sam sobie wystawiłeś laurkę - skoro w szmirze sale są zrobione dobrze a w twoim super serialiku na poziomie HBO już nie to kim ty musisz być ?

Jordan66

sprzeczacie się jak baby. niech każdy ogląda to na co ma ochotę
a co do reklam to są rekordery np z enki i reklamy można przewinąć
pozdrawiam

leondubois

spoko ja sie nie psrzeczma tylko uswiadamiam jordana.rowniez pozdrawiam.

sanczopansa

*sprzeczam

Jordan66

osoba myslaca w przeciwienstwie do ciebie(po raz kolejny chcialbym cie o cos poprosic kiedy nastepnym razem zaczniesz rozmowe ze mna zapoznaj sie z tajnikami czytanie ze zrozumieniem-z gory dziekuje).skoro nie ogladam tego filmu (patrz.foresst gump) skad mam wiedziec jak wygladaja tam sale szpitalne ktore sa bezwatpienia glownym watkiem w tym filmie.buahuahuahauahu
a teraz spadaj przed tv ogldac popisowy film travolty i cage.

sanczopansa

Sam spadaj na swojego idola który i tak jest mądrzejszy od ciebie.

Jordan66

slabo synek,musisz sie jeszcze troche postarac:)

sanczopansa

A co ? Mają mnie stąd usunąć przez kogoś takiego jak ty ? Nie jesteś wart nawet splunięcia.

Jordan66

a kto mowil ze ma cie ktos usunac?dostarczasz mi tyle rozrywki ze bez watpienia uronbil bym lezka po twojej stra cie na tym portalu.moj pocieszny jelopie:)

sanczopansa

Ale z ciebie beton, sam zarzucasz że ktoś pisze nie zrozumiale a piszesz jak analfabeta - na innym forum gdzie ktoś dba o porządek dostałbyś bana z miejsca za takie kaleczenie języka polskiego a tak ośmieszaj się dalej. I do tego jeszcze zajeżdzasz pederastą bo się spoufalasz jak baba - "moj pocieszny jelopie" - co ja twój chłopak jestem żebyś tak mi się tu wdzięczył jak panienka ?

Jordan66

fakt kilka wyrazow przkrecilem/urwalem .natomiast nigdzie nie spotkalem sie zeby kogos zbanowali za to ze mu sie literki poprzestawialy (cep).
musisz miec niebywale branie skoro kobiety/dziewczynki (patrzac na sposob w jaki sie wypowiadasz obstawiam te drugie) tak pieszczotliwie sie do ciebie zwracaja.
jak juz wczesniej wspomnialem dostarczasz mi przedniego ubawu glowenie ze wzgledu na twoj niski iloraz inteligencji.chociaz niektore twoje przemyslenia na temat np kondrata sa wrecz tragiczne.
moja rada :wracaj do ogladania wypasionych filmow akcji jak genialny przeboj 'bez twarzy' buehuehuheuhehua

sanczopansa

Swoje kalectwo umysłowe nazywasz przestawianiem literek ? To się zdarzyć może raz na 1000 słów a u ciebie to norma, norma typowa dla analfabety, nawet małpę by się lepiej nauczyło pisać. Naucz się języka jaki obowiązuje na tym forum, wtedy porozmawiamy.

Jordan66

myslalem ze jezyk obowiazujacy na tym forum to nasz ojczysty jezyk polski.co do malpy to jestes swietnym przykladem jak mozna nauczyc sie sklejac literki na potrzeby dyskusji.co prawda brakuje im czasami logiki i merytoryki ale moze byc.
rozmawiac mozemy jak zrozumiesz jakim jestes burakiem

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

Zgadzam sie. Zajebisty film 10/10

ocenił(a) film na 9
saimon13

Jestem świeżo po seansie i... dziwię się, że nie obejrzałem tego filmu wcześniej! Jeden z najbardziej pomysłowych filmów jakie widziałem.

Mati9319

Mi też się bardzo spodobał :D

Mati9319

Świetne kino rozrywkowe, ale ostatni pościg na tych motorówkach i zakończenie strasznie mnie zawiodło. Strasznie cukierkowate, mógł zostać z twarzą Troya do końca i wpadać pomału w obłęd, aż stał by się taki jak on. To by była dopiero jazda : D

ocenił(a) film na 9
matimat17

Oj tak :D

ocenił(a) film na 5
saimon13

Po tak wysokiej średniej na filmweb spodziewałem się czegoś dużo lepszego.
Kino akcji które można zobaczyć, wyluzować i szybko o filmie zapomnieć. Roi się od idiotyzmów tak w fabule jak i w zachowaniu postaci, ale jako film sensacyjny nie odstrasza.

ocenił(a) film na 8
Murdoc

Jeden z najlepszych amer. filmów sens. lat 90'.

ocenił(a) film na 8
saimon13

Oglądałam. Świetny film i świetna gra aktorów. Uwielbiam Cage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones