PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 281
ocen
7,1 10 1 77281
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy
ocenił(a) film na 9

Zgadzam się. Cage vs Travolta czy oni kiedykolwiek w jakimkolwiek filmie konfrontowali się ze sobą?

Z US-ańskich to tak. Z ogółu Johna Woo to 5, może 6 miejsce ( bo "Just Heroes" nie znam a podobno dobry ).

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

no nie wiem. Jak dla mnie ten film jest nr 1 wśród obejrzanych przez mnie filmów J.Woo, choć z azjatyckich produkcji widziałem tylko Dzieci Triady i niezbyt dobry był to film, przegrywa z Face/Off.

U mnie pierwsza piątka jest taka:

1. The Killer
2. Bullet in the Head
3. Dzieci Triady
4. A Better Tomorrow 2
5. Face/Off

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

Ten ''The Killer'' na prawdę taki dobry bo podobno uważany jeden za najlepszych filmów akcji w historii. Prawda to czy mit?

Dałbym go do swego top 100 obok "Szklanej pułapki" jako jedynych actionerów bez jakiejkolwiek domieszki fantastyki.

ocenił(a) film na 8
grzegorz_cholewa

The killer jest rewelacyjny,jednak jak dla mnie najlepszym filmem pozostanie Hard boiled - pierwszy film Johna Woo który widziałem i który mnie zachwycił (akcja w herbaciarni szczególnie).a co do tematu,to również uważam Face/off za najlepszy film nakrecony w stanach.Jednak mimo wszystko wolę te made in Hong Kongu..Moje top 5 :
1.Hard boiled
2.The killer
3.Bullet in the head
4.Better tomorrow
5.Better tomorrow 2
once a thief i just heroes tez jak najbardziej godne uwagi...

ocenił(a) film na 8
tequila82

made in Hong Kong:):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones