PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 189
ocen
7,1 10 1 77189
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

Te denne sceny strzelanin jak Cage wylatuje z samolotu niczym Max Payne i ubija połowę wrogów. Akcja ze zmianą twarzy jeszcze większa komedia, pokazali to w pseudo-mądry sposób.
Pomysł dobry, wykonanie żałosne.

apon

bo może to jest FILM? W filmach ludzie mogą wszystko?

ocenił(a) film na 2
weeman86

Film sensacyjny, w tym wypadku Thriller, powinien mieć chociażby znamię realności, w innym wypadku powinien być zaklasyfikowany do Science Fiction. Nie podoba mi się zupełnie odrealnienie świata. Wszystko czego dotkną wybucha! Strzelają do siebie pół godziny i nie trafiają! Zawodowy zabójca i policjiant?! Paranoja. A scena w której Cage wypada z łodzi i trzyma się łańcucha? Kosomos! Film można chwalić za wspaniałych kaskaderów i pirotechników.

ocenił(a) film na 8
Apaacz

Przecież to jest typowy film akcji ala 80's , 90's geniuszu.
Jaki sensacyjny? Jaki thriller? Wiesz co to thriller?

apon

Nieporozumieniem jest ta wypowiedź kolego. Gdybym chciał obejrzeć coś z rzeczywistości, to bym oglądał film dokumentalny. A tak wolę sobie podziwiać nie do końca realistyczny świat w filmie fabularnym.

ocenił(a) film na 2
Syriusz_Bound

W sumie, to Panowie wyżej macie racje. Jestem po prostu Hejterem i nie lubię Amerykańskiego kina :) Przepraszam za zamęt.

ocenił(a) film na 3
Syriusz_Bound

Podawanie skrajnych argumentów w dyskusji jest oznaką głupoty.

ocenił(a) film na 2
apon

Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać w błędzie - tylko głupi.

ocenił(a) film na 3
Syriusz_Bound

Gorączka, Mann'a też jest filmem sensacyjnym gdzie jest dużo akcji. Ale ta akcja ma sens i logikę. Tu było jakieś apogeum tandety i sztuczności. Czasem mniej znaczy więcej. Nie wszystkich musi bawić latający i fikający koziołki facet które w tych akrobacjach zabija połowę miasta.

Major_Mandella

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ostatnie plotki mówią że wystąpią.

shamar

Słyszałem o tym.

ocenił(a) film na 9
apon

A Rambo? A Komando? I wiele im podobnych filmów? Setki wystrzelonych pocisków bez przeładowania nikt w nich nie umie trafić ale oni w tego złego zawsze ;-) Film powstał w czasach kiedy królowała złota era VHS'u. Dużo wybuchów, rozpierduchy itd W Hollywood zabijano się o głównych aktorów wówczas było nie do pomyślenia żeby Stallone zagrał razem innym gorącym nazwiskiem np Van Damem w jednym filmie chociaż wyjątki się zdarzały. Każdy był panem swojego filmu. Mnie się bardzo podobało jak zaczynał się film i lektor niemal zawsze z imienia i nazwiska czytał główną rolę.

ocenił(a) film na 3
apon

Odmóżdżający akcyjniak z nutką science fiction, obłożony bezsensowną fabułą i masą absurdów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones