PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 244
oceny
7,1 10 1 77244
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

Duet dobry. Travolta i Cage ratują ten film . Uważam że Travolta wypadł nieco lepiej bo zbolała mina Cage'a zwyczajnie mnie irytowała, za to Travolta od momentu przełomu w filmie miał do zagrania kawał dobrej roli i zrobił to znakomicie chociaż nie ustrzegł się pewnego przerysowania postaci.
W gruncie rzeczy z takim zachowaniem musiało się wszystkim rzucić w oczy że coś jest nie tak jednak patrząc realnie nie byli w stanie się domyślić CO JEST NIE TAK.

Film ma jednak zatrważającą ilość nielogicznych i naciąganych bzdurnych scen, tam gdzie pojawia sie jakiś problem w fabule twórcy rozwiązują go na zasadzie zignorowania . Jak wyłączy się myslenie wszystko będzie "cacy", bo akcja jest wartka a aktorstwo niezłe. Jednak przy całym moim liberalnym podejściu do kina akcji : tutaj twórcy jednak przesadzili. Stąd ocena nie najwyższa.

armarange

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones