PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521290}
6,0 50
ocen
6,0 10 1 50
Bez wizji
powrót do forum filmu Bez wizji

opis:

ocenił(a) film na 4

Film zrealizowany w ramach programu "Pierwszy dokument". Historia chłopaka, który pomimo utraty wzroku postanawia walczyć o powrót do normalności, zwykłego funkcjonowania w społeczeństwie. Świat, w którym żyje, powoli się poszerza. Młody człowiek zdobywa wyższe wykształcenie. Zostaje nauczycielem. Czuje się potrzebny. Jego samopoczucie polepsza się, wzrasta samoocena.

użytkownik usunięty
djadamus

Jesteś pewien, że piszesz o tym filmie?? Jak go oglądałem na TVP 2 w cyklu Polska bez fikcji, to nie był to dokument o tym, co piszesz tylko o jakimś niewidomym facecie, który przyjeżdża z jakąś dziewczyną na jakąś wieś, jeździ na motorze (oczywiście jako pasażer) i rozmawia wieczorem z innymi ludźmi o tym że czasami brakuje mu wzroku i że jest to najlepsze kalectwo ze wszystkich... ogólnie nudny dokument.
Więc na pewno piszesz o właściwym dokumencie??? Czy to jakiś inny o tej samej nazwie i tym samym roku produkcji??? Czekam na odpowiedź.

ocenił(a) film na 4

hej charles1995,
opis skopiowałem z pewnej strony. nie jest mojego autorstwa. byl on przypisany wlasnie temu dokumentowi.
Przyznam Ci rację, ze nie pokrywa się on z dokumentem jaki "leciał" wczoraj (4.10.2011) w tvp2
Jeszcze jedno, spójrz na plakat tego dokumentu a rozpoznasz zapewne w nim bohatera opisywanej produkcji. pzdr

użytkownik usunięty
djadamus

Tak, na plakacie to ten facet z tego dokumentu, ale ten opis nijak do niego pasuje, bo w filmie nie było przedstawione, że "zdobywa wyższe wykształcenie, zostaje nauczycielem"... więc ten opis najzwyczajniej nie jest do końca prawdziwy i tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones