PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005940}

Bez wyjścia

No Exit
5,7 3 754
oceny
5,7 10 1 3754
5,2 4
oceny krytyków
Bez wyjścia
powrót do forum filmu Bez wyjścia

Mocne 7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem pod głębokim wrażeniem gry Havany Rose Liu (ur. w 1997). Po raz pierwszy widziałem tą aktorkę na ekranie. W jej historii kariery aktorskiej znalazłem tylko jeden film, w którym zagrała Mayday (2021). Nie znam jej biografii, ale naprawdę w tym filmie jest świetna. Nie wiem, czy jest spokrewniona z Lucy Liu, ale wcale nie zdziwiłbym się.
Fabuła może nie jest oryginalna, ale wciągająca. Zwroty akcji tez zasługują na pochwałę.

ocenił(a) film na 6
SynGefco

Też szukam odpowiedzi na pytania, które zadałeś - bardzo ciekawa postać z tej panny Liu ;)
A tej małej również drzemie potencjał - wyrośnie na piękną kobietę i pewnie kiedyś o niej jeszcze usłyszymy.

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Odnalazłem informacje, że zagrała jeszcze epizodyczne role w serialu: "The Chair" i w filmach "Girls Will Be" oraz "The Sky Is Everywhere" nieemitowanych na polskich ekranach. Uczestniczyła w sesji zdjęciowej dla włoskiego "Vogue". Dla mnie zagrała bardzo realistycznie, przeczytałem w jednym z wywiadów, że do roli przygotowywała się również wśród znajomych wśród których jest mnóstwo osób uzależnionych. Mnie najbardziej poruszył wątek jej fizycznego cierpienia.

ocenił(a) film na 6
SynGefco

To będzie dla nas ciekawe doświadczenie - poczekamy kilka lat i może będziemy pierwszymi, który dostrzegli jej talenty aktorskie?
Wtedy będziemy się mogli pochwalić gdzieś na tym forum ;)
Mało kto przewidział oglądając kiedyś "Kilera", że Gosia Kożuchowska dziś będzie miała proste zęby i będzie... ikoną stylu... ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

i że zginie, gdy walnie w stertę kartonów :) Wiem, wiem, suche to...

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Czegoś takiego nie da się przewidzieć. Ani nawet zrealizować. Wiem bo kiedyś przywaliłem w karton po telewizorze i zasadniczo to nadal żyję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones