PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633485}

Bez względu na cenę

At Any Price
5,5 2 787
ocen
5,5 10 1 2787
Bez względu na cenę
powrót do forum filmu Bez względu na cenę

Mialam wrazenie, ze ogladam film ze stacji Hallmark lub tym podobnej. Postacie banalne. Rozczarowalam sie.

Meg8024

Kwestia gustu. Mi się bardzo podobał :)

użytkownik usunięty
Misia_1810

gdzie oglądałyście dziewczyny ten filmik????

Możesz go pobrać na torrentach :)

użytkownik usunięty
Misia_1810

a jaka jest wersja wiesz może???Bo jak jakaś brzydka to nie warto mi oglądać :((((

Wersja bardzo dobra ale niestety tylko angielska :(

użytkownik usunięty
Misia_1810

łeeeeeeeeeeeeeeee to nie ... :( poczekam w takim razie ,ale dziękuję ,pozdrawiam :)

Nie ma za co :) Służę pomocą jeśli chodzi o filmy Zaca! I również pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Misia_1810

oki będę miała na uwadze ponieważ jest jednym z moich ulubionych aktorów :P

no a moim ulubionym haha! :P

ocenił(a) film na 7

Z lektorem ma np. chomik xlodop

użytkownik usunięty
jacpod

Dzięki :-)

ocenił(a) film na 7

Film jest od dawna do pobrania w wysokiej jakosci z lektorem na necie bez problemu . A mi sie film podobal - mysle , ze niskie oceny sa spowodawne tym , ze ludzie po opisie nastawili sie na jakas akcje itp - a ten film ma zupełnie inną warstwę , moim zdaniem dość głęboką.

użytkownik usunięty
zun82

dzięki już oglądałam na zalukaj :-)

ocenił(a) film na 7
zun82

Dokładnie tak jak piszesz. Film pokazuje życie na wsi amerykańskiej doprawione źdźbłem goryczy. Biorąc na seans tego typu filmy trzeba się dobrze przygotować emocjonalnie, a nie liczyć na nawalankę czy efekty wizualne - to nie Star Trek.

Dobrze zagrany, ciekawe postacie, lekko szokujący (postawa żony głównego bohatera, gdy się dowiaduje).

Mocne 7

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Podobnie odebrałem ten film.Dodam,że był 2012 roku nominowany do nagrody"Złote Lwy" na MFF w Wenecji.

ocenił(a) film na 5
Meg8024

Popieram! Mam podobne odczucia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones