PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104543}

Bezdroża

Sideways
6,9 18 070
ocen
6,9 10 1 18070
7,5 16
ocen krytyków
Bezdroża
powrót do forum filmu Bezdroża

Zbyt wiele oczekiwań...

użytkownik usunięty

Oj zawiodłem się strasznie:( Do tej pory filmy nominowane do Oscara podobały mi sie

użytkownik usunięty

swietne stonowane kino cieple opowiadajace o tym ze kazdy chce byc nie ma tu super bohaterow ale normalni ludzie gdzies zagubieni szukajacy milosci rewelacyjnie zarany dla mnie absolutnie film roku!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

swietne stonowane kino cieple nie ma tu super bohaterow ale normalni ludzie gdzies zagubieni szukajacy milosci rewelacyjnie zarany dla mnie absolutnie film roku!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7

oj..ze skrajnosci w skrajnosc..ani zle to kino ani wybitne..a ta mania bycia "wyrazistym" bywa juz meczaca..szkoda slow dzieciaki

ocenił(a) film na 7
Kupa

Ojjj stary, ale jesteś kozak, bezsprzecznie mój idol. Mówisz do innych użytkowników 'dzieciaki'. Wow. Ekstra jesteś, staaaary... Taki dojrzały, zajebisty koleś... "Dzieciaki, co wy tu piszecie, ja się tylko znam, bo mam ksywke KUPA i jeste luźny na maxa, a przy okazji inteligentny i skromny, joł". Jednemu sie podobają Bezdroża bardzo, drugiemu w ogóle, ale ty jesteś najlepszy bo ci się średnio podobają i jesteś zajebisty i dostajesz prawo do mówienia do innych 'dzieciaki'. Wypas!

Sam pewnie jesteś zakompleksionym buraczkiem, który udaje luazaka na filmwebie, bo w szkole go tłuką, a laski smieją się z niego... Szkoda mi takich ludzików...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones