PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371152}

Bezgraniczne zaufanie

Fatal Trust
5,2 188
ocen
5,2 10 1 188
Bezgraniczne zaufanie
powrót do forum filmu Bezgraniczne zaufanie

Obejrzałam go wczoraj w tv i stwierdzam, że duzo wątków nie zostało wyjaśnionych... Może coś przeoczyłam?
1. Dlaczego lekarz zabijał tych ludzi? i zabierał różne małe, drobne rzeczy "na pamiątkę"? czy tylko jego szaleństwo było powodem?
2. Chciałabym, żeby wątek Kate i strażaka (zapomniałam imię) był lepiej wyjaśniony. Dlaczego jak wyjechała na studia to go jednak zostawiła, chociaż obiecała, że "będzie go kochać do końca życia"? ani słowa na ten temat...
3. No i też nie podano powodu czemu ten bezdomny wrzucił jej męża pod pociąg? Tez po prostu szalony czy jakiś powód miał?
Może ktoś mi wyjaśni :)

Pozdrawiam

Sylwia_motylek

Chociaż wątek być może już nieaktualny ze względu na datę, to mimo wszystko spróbuję znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania ;)
1) Sam lekarz powiedział magiczne zdanie tu cytuję: "Życie to śmiertelna choroba", zabijał tylko osoby starsze, schorowane, więc może chciał w ten sposób skracać ich męki, kiedy wstrzykiwał jad swoim ofiarom, mówił coś na styl: "Teraz ból minie na zawsze", po czym siadał i przyglądał się jak dana osoba umiera, myślę, że rajcował go ten spokój o którym właśnie powiedziała mu Kate, a rzeczy które zabierał może traktował jako jakieś pamiątki lub trofea..
2) Dlaczego.. pewnie dlatego, że "zawsze okazało się być za długo" ;) Ludzie różne rzeczy obiecują i niestety z czasem łamią dane słowo, tak mogło być i w tym przypadku, chociaż prawdę mówiąc myślałam, że syn Kate okaże się być synem strażaka ;) Wracając jeszcze na moment do jej słów, że "będzie go kochać do końca życia".. czasami to, że się z kimś nie jest, nie oznacza wcale, że nie darzy się go w dalszym ciągu uczuciem. Mogła go wciąż kochać i nie być z nim, miłość to paradoks ;)
3) A z tym pijaczkiem z metra to mógł być wypadek. Jakiś desperat rzucił się na jej męża bo potrzebował kasy na następną flaszkę, zaczęli się szarpać i wpadli pod nadjeżdżający pociąg. Nie wyglądał raczej na takiego co z premedytacją i pełną świadomością spycha kogoś na tory ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones