PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1383}

Bezimienni

Los Sin nombre
5,7 1 080
ocen
5,7 10 1 1080
Bezimienni
powrót do forum filmu Bezimienni

3/10

ocenił(a) film na 3

Film przynudnawy. Cały czas czekałam na rozkręcenie atmosfery, gdyż oczekiwałam czegoś więcej po komentarzach i po fakcie, że jest to film hiszpański ( a oglądałam kilka genialnych ich horrorów). Dla mnie flaki z olejem.

ocenił(a) film na 10
FunHouse

Flaki z olejem ? W filmie odczuć można genialny klimat bez tej całej krwawej otoczki. To perła współczesnej kinematografii. Dziś kręci się tylko masowy shit dla ludzi prosto myślących. Polecam "Bezimiennych"

ocenił(a) film na 9
FunHouse

Dziwię się, że tak dużo osób krytykuje ten film, dla mnie to jedna z najlepszych pozycji gatunku. Takiego klimatu i narastającego powoli napięcia ze świecą można szukać!

Chile

Jakie napięcie? W tym filmie nie było go nawet przez minutę.
Nudny, zbyt wiele niepoytrzebnych wątków, słaba gra głównej bohaterki. Bezsensowne zakończenie.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
FunHouse

Zgadzam sie, te rozkręcające się przez 80 minut napięcie to stanowczo za długo. Atmosferę trzeba umieć zrobić. Ale jak się ma same dialogi to z tym ciężko. Generalnie przegadany film i za dużo niepotrzebnych melodramatycznych wstawek muzycznych na fortepian. Na szczęście zakończenie jest fajne, więc jest 5 zamiast 3.

ocenił(a) film na 4
Kriss_11

niestety, zgadzam się 4/10

ocenił(a) film na 6
FunHouse

Dobra muzyka, kiczowaty,że aż śmieszny, ale dało się obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones