PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 551
ocen
7,2 10 1 77551
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Kiedy pod koniec filmu Katie czyta list od żony Alexa początkowo lektorem nie jest Jo (Cobie),
dopiero od drugiego akapitu głos zgadza się z aktorka. Nie czytałam książki i już od momentu,
kiedy pierwszy raz pojawia się motyw listów do dzieci zastanawiałam się czy Katie też takiego nie
dostanie. I domyśliłam się że to Jo jest matką przy scenie pożegnania. A tu nagle list i głosy się
nie zgadzają. A minuta później już się zgadza. Jeszcze jakaś logika byłaby zachowana gdyby głos
Jo pojawił się dopiero po pokazaniu zdjęcia, a nie przed.

ocenił(a) film na 9
martynakozma

Jakos nie zauwazylam ze miala inny glos na poczytku czytania listu. Domyslilam sie ze to Jo praktycznie od momentu gdy zaczela czytac list....... Mysle ze dobrze ze dali jej glos jeszczce przed pokazaniem zdjecia. To dawalo takie uczcucie widzowi takie: to ona? to nie ona? i potem zdjecie: A jednak to ona!
Zakonczenie piekne :)

martynakozma

To był inny głos.
Może Katie? Bo w końcu to ona go czyta.

ocenił(a) film na 7
martynakozma

Poważnie? Ja od razu poznałam Cobie Smulders, przynajmniej wydawało mi się, że to jej głos. Albo bardzo podobny. Myślę, że to było celowe, jeżeli faktycznie to inny głos, żeby widz nie domyślił się od razu, że to ona była żoną Alexa.

ocenił(a) film na 8
martynakozma

ja też od samego początku czytania tego listu wiedziałam że to głos Cobie - fanka HIMYM to wiadomo :D

ocenił(a) film na 7
martynakozma

Początkowo cały list odebrałem jak by go czytała Jo (Cobie). Jednak po przeczytaniu komentarzy i ponownym zobaczeniu sceny także muszę stwierdzić,że początek czyta inna kobieta.Jak dla mnie z delikatnie angielskim akcentem.Są to dokładnie słowa poniżej.

To the woman my husband loves
If you're reading this then it must be true
He loves you.
Beyond a shadow of a doubt, or else...
...he wouldn't have given this to you.

ocenił(a) film na 7
walus1981

Dokładnie, uważam, że te słowa czyta ktoś inny niż Jo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones