PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 557
ocen
7,2 10 1 77557
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

jakoś nie bardzo podoba mi się obsada , postawiono na ładne buźki a nie na dobrych
aktorów ( no akurat Smulders może być )
Skoro jednak na nich postawiono to mogli chociaż przefarbować obojgu włosy co Duhamel
ma za zbyt wielkie ego by mieć siwiznę ?

W filmie będzie odwrotnie Katie będzie naturalna brunetka.
Liczę ze jednak film będzie dobry, plus za wybór reżysera :)

Co myślicie o obsadzie ?

ocenił(a) film na 6
Bene

Moim zdaniem Duhamel to nie jest zły aktor. Nie wybitny ale grać potrafi. Cobie uwielbiam co do Julianne czy jak jej tam, to wiem, że potrafi tańczyć a czy grać..to się okaże. Ale obsada interesująca...ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 10
Bene

Mi tam pasuje Josh Duhamel, jak czytałam książkę próbowałam sobie wyobrazić go w tej roli i dało rade... moim zdaniem pasuje :) a reszty nie kojarzę więc trudno powiedzieć.
Poza tym jeśli chodzi o kolory włosów to raczej rzadko kiedy robią tak samo jak w książce. Tak było w " I wciąż ją kocham" - Savanna była w książce brunetką a w filmie blondynką... w " Szczęściarzu " Logan miał w książce długie włosy a w filmie prawie zero.. tak więc podejrzewam że i tutaj Alex nie będzie miał siwych włosów :P

ocenił(a) film na 10
idziayo_2

a i chciałam jeszcze dodać że obsada jest o wiele lepsza niż ostatnie filmy Sparksa ponieważ na reszcie nie ma obsady Disney - owskiej :P

ocenił(a) film na 6
Bene

Nie było chemii między parą głównych bohaterów. Może to przez różnicę wieku (16 lat). W książce też była tak duża różnica wieku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones