PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827870}

Bezwzględny

Lo spietato
6,3 3 146
ocen
6,3 10 1 3146
Bezwzględny
powrót do forum filmu Bezwzględny

Na razie najlepszy oryginalny film Netflixa, jaki widziałem. Świetna gra aktorska, piękne kobiety o naturalnej urodzie, przyjemna ścieżka muzyczna. Trochę scen seksu, sporo morderstw, ale bez naturalistycznych ujęć. No i Włochy lat 80. i 90. bez głupkowatych klisz (skoro Włochy, to słonecznie i kolorowo, tak? no nie bardzo).

Da się trochę wyczuć, że twórcom filmu gangsterka imponuje, bo silny może więcej. Stoją za nim wieloletni przyjaciele, a kobieta przymyka oko na zdrady. I nawet jeśli nie dożyje spokojnej starości, to przynajmniej umrze w pełnym galopie. I tak kiedyś trzeba.

Fajna melancholijna, gorzka końcówka. Ocen innych jak zwykle nie rozumiem, i jak nie lubię powtarzać po kimś, tak wydaje mi się, że oryginalne filmy Netflixa z góry są oceniane negatywnie. A szkoda, bo portfolio tej firmy z miesiąca na miesiąc pęcznieje i jeśli szukać w morzu przeciętnych utworów czegoś wartościowego, to moim zdaniem "Bezwzględnego" nie można przegapić.

ocenił(a) film na 8
Amerrozzo

Film świetny,muzyka również tylko co to za utwór lecący do napisów.

ocenił(a) film na 7
obcy66001

Wczoraj sam szukałem paru utworów z tego filmu (polecam zawsze oglądać napisy końcowe do końca, bo wszystkie wykorzystane piosenki w pewnym momencie muszą być wypisane) i chyba masz na myśli to: https://www.youtube.com/watch?v=bWNJuq_ket4

ocenił(a) film na 7
Amerrozzo

Ja osobiście mocną 7 wystawiam

ocenił(a) film na 7
Amerrozzo

Bardziej włoscy "Chłopcy z ferajny" szczególnie pod względem tego jak główny bohater opisuje w tle swoją historię i tym, że na końcu również idzie na współpracę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
carll87

Otóż to, mi również na myśl przyszli "Chłopcy z ferajny".

ocenił(a) film na 6
Amerrozzo

bez przesady w sumie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones