PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3752}

Biały aligator

Albino Alligator
6,0 611
ocen
6,0 10 1 611
Biały aligator
powrót do forum filmu Biały aligator

spojlery
nie rozumiem czemu tego filmu nie widziało dużo ludzi
(może dlatego że ciężko znaleźć ja miałem ten fart bo puszczali na ale kino)
reżyser czyli Spacey odwalił kawał porządnej roboty mało jest filmów na tak wysokim poziomie(chodzi mi o całość scenariusz reżyseria wykonanie gra aktorska opowieść i wogóle klimat i zaskoczenie)
spojler w życiu bym się nie spodziewał że taka będzie końcówka matka która niby wierząca zabija żeby ocalić syna
ale ziałem jak wywiad był z reporterką aktorzy popisali się na nagrody
ten film powinien dostać nagrody całością jest podobny do fargo chodzi mi o historie
tam gość na koniec mieli kogoś a tu niewinna z pozoru kobieta zabija
powinien być w pierwszej setce wymienie filmy które są teraz w pierwszej setce a nie powinny bo są gorsze od tego niesamowitego filmu

na ale kino tak przetłumaczyli rozmowę reporterki z gliną odnośnie sytuacji porwania:

- tu Jenny Ferguson
jestem na t street
nieznani przestępcy lub przestępca przetrzymują zakładników w pobliskim barze, słyszano strzały , dramat zaczął się o 4 rano, rozmawiamy z inspektorem G.D. Browning , co tu się stało
A teraz najlepsze
Browning - Jakiś cholerny świr przetrzymuje kilku Bogu ducha winnych frajerów , kombinujemy jak koń pod górę ,ale na razie wszystko nam się chrzani, mamy jednak nadzieję ,że nikt nie oberwie , a ten palant lub palanty dostaną w dupę przed sądem
heheheh w oryg. jest jeszcze zabawniej bo wiadome cenzura dużo f jest
z tą cenzurą jest prześmiesznie jak dorwałem south park na video i lektor zaczął kląć to z kumplami o mało ze śmiechu się nie przewróciliśmy na ziemię
muszę oglądnąć ten dokument http://www.filmweb.pl/f186652/Uncensored+Comedy++That%27s+Not+Funny,2003/obsada
bo tam coś jest na ten temat

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

no i w sumie aktorzy są z lepszej półki bo z górnej to za dużo powiedziane
a reporterka grała siostrę scully wiedziałem że ją znam
i psychol też dobrze zagrał fajny tekst co o tym myślisz
a ten - psychopaci nie myślą
i mocna scena jak walnął w morde garego specjalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones