PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11631}

Biały pies

White Dog
6,5 933
oceny
6,5 10 1 933
6,7 13
ocen krytyków
Biały pies
powrót do forum filmu Biały pies

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry, wciągający i trzymający w napięciu film. Wciąga widza już od pierwszych minut. Tytułowy biały pies prezentuje się niezwykle okazale, świetnie nakręcono dosłownie wszystkie sceny z jego udziałem a tych w filmie nie brakuje... można by wręcz powiedzieć, że jest on głównym bohaterem i to wychodzi filmowi na dobre. Ale nie tylko ten wyszkolony pies robi wrażenie, a dosłownie cała obsada aktorska, do której praktycznie nie ma się o co przyczepić. Każdy stworzył tu bardzo charakterystyczną i wiarygodną postać, a szczególnie spodobał mi się w swojej roli Paul Winfield. Scenariusz jest jednym z najmocniejszych punktów filmu, dużej dynamiki dodają zwroty akcji w bardzo dramatycznym zakończeniu. Film podejmuje bardzo ważny temat rasizmu, obecny zarówno wtedy jak i dzisiaj, toteż film nie traci ani trochę na aktualności. Skłania do refleksji i na pewno można coś z niego wynieść. Szczerze polecam. Moja ocena: 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones