PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847263}
6,3 4 050
ocen
6,3 10 1 4050
6,0 10
ocen krytyków
Biały potok
powrót do forum filmu Biały potok

Komedia pełna celnych obserwacji na temat współczesnych relacji ludzi, naszych słabostek i oczekiwań.
Lawina pomyłek, której w pewnym momencie nie da się już zatrzymać, zabawne dialogi i wyraziste kreacje powodują, że Biały Potok to film na miarę naszych czasów.

ocenił(a) film na 8
kasia1104_filmweb

Znaczny kunszt reżysera objawia się także w tym jak wielką siłę przekazu osiąga w tym filmie. Barwność i dynamika. Ot to! Co więcej, w tak krótkich formach mamy nadal wiele zaskoczeń dla widza, zmian tempa akcji, zwrotów akcji..

Betty_Lou

To prawda! Dynamizm filmu jest na prawdę na wysokim poziomie. Bardzo dużo się dzieje, ale jest to bardzo słuszne porównanie do życia codziennego, gdzie jeżeli zaczyna się walić to po całości. Silny przekaz tego jak emocje potrafią nad nami zapanować i jakie absurdalne decyzje wówczas możemy podejmować. Film jest ponadczasowy i każdy powinien go obejrzeć, żeby wynieść z niego porządną lekcję. Na prawdę wspaniały przekaz!

kasia1104_filmweb

Bardzo podobała mi się ta produkcja. Nie mogę się nachwalić gry Dorocińskiego. Jest to życiowy, ale za to bardzo zabawny film ukazujący jak życie może być przewrotne. Dialogi są realistyczne, muzyka przyjemna, a role idealnie dobrane. To był bardzo miły wieczór w kinie. Jak ktoś się zastanawia, czy warto to mogę zapewnić, że 100% tak.

kasia1104_filmweb

Bardzo lubię Dorocińskiego i w tym filmie pokazał swoje możliwości. Lekka komedia o gorzkim zabarwieniu (trudne perypetie pomiędzy parami) pokazuje w krzywym zwierciadle relacje przyjacielskie i partnerskie, polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones