PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008674}

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Viens, je t'emmène
5,8 677
ocen
5,8 10 1 677
6,1 7
ocen krytyków
Biegacz, dziwka, Arab, mąż
powrót do forum filmu Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Dziwaczne postacie, które trudno polubić, sceny niby komediowe zasługujące co najwyżej na uśmieszek żenady, niski poziom gry aktorskiej i przede wszystkim fatalne zdjęcia. Rozczarowanie.
Sam zamysł był niezły, ale realizacja niestety marna.

Agatonik

Ten film to nieporozumienie podobnie jak hucznie promowany przez Newsweek proces powrotu Tuska do polskiej polityki.

ocenił(a) film na 4
Niobe_FW

A co ma jedno do drugiego?

Agatonik

Działalność polityczna Tuska też zasługuje co najwyżej na uśmiech żenady.

Niobe_FW

Do tego dochodzi brak merytoryki w kwestiach programowych.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Coraz częściej się nie zgadzamy.To w sumie dobrze bo możemy się kulturalnie pokłócić :)
Gra aktorów bardzo dobra,nie rozumiem Twoich zastrzeżeń.
Niefrasobliwi,oryginalni, jakby niepociumkani bohaterowie filmu tacy mieli być.
Fajna i oryginalna satyra bliższa prawdziwemu życiu niż tło 99% filmów.
No i ciekawe bohaterki -kobiety :)
Jedna chce pracować jako prostytutka choć nie musi .
Druga, młodociana jako recepcjonistka to samo.
Trzecia jako właścicielka firmy twardo chce wejść do łóżka facetowi,który jej nie chce.
Od razu mówię,żeby nie było.
To potwory- mężczyźni są winni piekłu ,w którym funkcjonują !!!
Ukłony :)

ocenił(a) film na 7
clarencefilmweb

PS
Nie wyjaśniłem dlaczego ci mężczyźni to potwory.
Tata młodocianej powinien założyć paraburdel by młoda pracowała na swoim ,a nie u obcych. Guilty.
Mąż Isadory powinien przejść operację plastyczną i stać się młodym Arabem by zadośćuczynić jedynym, prawowiernym żądzom swej małżonki.Guilty.
Właścicielka firmy - kobieta ma prawo żądać od potencjalnego pracownika zaspokojenia jej potrzeb seksualnych,nawet jeśli on woli trzykrotnie brzydsze i dwukrotnie starsze prostytutki.Guilty.
Więcej grzechów nie pamiętam,nie żałuję ich popełnienia :)
Miłego weekendu.

ocenił(a) film na 4
clarencefilmweb

Jednym z najlepszych wskaźników jaki dla mnie tak naprawdę był dany film, to co z niego pamiętam po czasie, co we mnie zostawił. Ten praktycznie nic. To pokazuje że nie było w nim ani bohaterów, ani historii, która by mnie poruszyła (ani emocjonalnie, ani intelektualnie). Nie podejmę się więc merytorycznej dyskusji. Miłego weekendu:-)

ocenił(a) film na 3
Agatonik

też jestem rozczarowana, szczególnie dziwi mnie zaklasyfikowanie filmu do komedii, a był on smutny i nudny ani razu nie wzbudził we mnie nawet najmniejszego uśmiechu, aktorsko na bardzo niskim poziomie. ten obraz zwyczajnie był brzydki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones