PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789500}
6,4 668
ocen
6,4 10 1 668
5,4 5
ocen krytyków
Biegacze
powrót do forum filmu Biegacze

po pierwsze nie jestem biegaczem długodystansowym i film mnie do takiego biegania nie zraził, wręcz pokazał, że "w życiu naprawdę wszystko jest możliwe".

po drugie fabuła...na poziomie średnim, a nawet mam poczucie, że w pewnym momencie po prostu została zakrzywiona, a ja czuję się oszukana, bo fakty okazały się inne. może to był celowy zabieg, aby pomieszać wątki. ja tego nie kupuję. nie po to są dokumenty.

zabrakło mi historii, która za tym stoi. determinacji w przygotowaniach, treningach. tak naprawdę to jest sedno biegania 240 km. to, że poświęcasz swoje życie, czas, pieniądze i osiągasz, to co dla większości jest abstrakcyjne, niemożliwe, a czasem wręcz chore.

ocenił(a) film na 5
marcziii

rowniez tego mi zabraklo - wydaja kase, a film nie odpowiada na podstawowe pytanie dlaczego to robia. jeden bohater wiadomo czemu - chce wygrac i ma z tego pieniadze i znane nazwisko, moze przez to napisac np. ksiazke, co gwarantuje mu przezycie. a reszta? chocby matka, ktora powinna poswiecic sie rodzinie? nie rozumiem sensu jej startu - samo pobieganie ok... co do trzeciego "bohatera", to widac, ze bieganie to dla niego ucieczka od monotonii zwiazanej z pracą i problemami w zwiazku.
takie 5/10 jak dla mnie (czyt. film na raz)

MegaTM

Przecież wszystko w filmie jest dokładnie zarysowane. Korpoludek chce odhaczyć kolejne osiągnięcie, jego problemy w związku to efekt biegania, a nie na odwrót. Gość z chorym kolanem chce zostawić po sobie znane nazwisko, mówi o biegu na Alasce, co udało mu się osiągnąć przed rokiem pokonując dystans 1600 kilometrów. Dziewczyna chciała udowodnić ojczymowi-pijakowi, że może coś osiągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones