PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4177}

Bierz forsę i w nogi

Take the Money and Run
7,5 10 499
ocen
7,5 10 1 10499
7,1 9
ocen krytyków
Bierz forsę i w nogi
powrót do forum filmu Bierz forsę i w nogi

"Ten zbrodniarz, jak go nazywał, mógłby być idealnym członkiem wywrotowej organizacji. Był ateistą, był piegowaty i generalnie spędzał czas na burzeniu ładu społecznego."

:D

użytkownik usunięty
iacob

"1 grudnia 1935 pani Williams Starkwell, żona majstra z New Jersey urodziła swoje pierwsze i jedyne dziecko. To chłopiec, a jego imię to Virgil. Jest wyjątkowo bystry, i ma słodkie usposobienie. Zanim skończy 25 lat będzie poszukiwany przez policję sześciu stanów za napaści z bronią, rozboje i nielegalne posiadanie brodawek."

ten film to numer jeden ;]

ocenił(a) film na 9

"Pewnego dnia powiedzał mi, że jest ginekologiem, lecz nie potrafił mówic w żadnym obcym języku... Kogo on nabierał?"
:)))

bartje

"Jak długo tu będziesz?
Sądzę, że.. Co dzisiaj mamy? Poniedziałek?
Wtorek... środa... 10 lat."

iacob

"po 15 minutach chciał się oświadczyć, po pół godzinie przestał myśleć o wyrwaniu jej torebki" :D

ocenił(a) film na 9
aariciaa

Tutaj widzimy, jak usiłuje okraść bankowy skarbiec, lecz natrafia na żyjącą tam rodzinę Cyganów. :D

nybatteri

Hahaha też dobre :D

ocenił(a) film na 10
nybatteri

"Przerabia dwie laski dynamitu na świece i wysyła je pannie Blair jako anonimowy prezent. Plan jednak zawodzi, ponieważ 'świece' nie pasują do świeczników."

ocenił(a) film na 9
iacob

Scenariusz do tego filmu jest po prostu genialny. Arcymistrz Woody

ocenił(a) film na 9
iacob

Powiedziała, że jest praczką. Zapytałem, czy wypierze mi majtki :-)

ocenił(a) film na 7
iacob

Mi sie najbardziej podobała scena początkowa orkiestra maszeruje ulicą a Woody miota się z tym krzesłem żeby zagrac na wiolonczeli. czysty geniusz...
Scena w banku " co tu jest napisane... pistolep?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones