PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4177}

Bierz forsę i w nogi

Take the Money and Run
7,5 10 502
oceny
7,5 10 1 10502
7,1 9
ocen krytyków
Bierz forsę i w nogi
powrót do forum filmu Bierz forsę i w nogi

No takiego filmu to dawno nie widzialam superanckiego!Swietne gagi i zdarzenia w zyciu Virgila przekomiczne! Allen robi ponadsmieszne filmy bo nigdy mi smiechu nie starcza za 1 2 a nawet 3 razem jak ogladam jego twory.Naprawde fajtlapa jaka gra jest ulubiencem kazdego mniemam no przynajmniej u mnie taki zlodziej jak on ma plusa nawet jak babcie probuje ograbic-chociaz nigdy mu sie to nie udaje.

ocenił(a) film na 10
Heerlon00800

Zgodze się :D Przez pół filmu leżałam na ziemi ze śmiechu :D To się nazywa dobra, porządna komedia. Szkoda że teraz na taką trafić trudno...

Heerlon00800

O tak okrada babcie a tu w torebce taka niespodzianka . Jakie to było śmieszne !!

90% gagów jest żałosna a nie śmieszna.
Szkoda czasu!

ocenił(a) film na 10
Kiszczak

tylko jeden gag, ten z babcią był?
co kto lubi.
ja się uśmiałam i pewnie 90% oglądających również.

ocenił(a) film na 9
Heerlon00800

Zgadza sie. Moja ulubiona scena, to ta, w ktorej poznaje swoja przyszla zone. "Po pietnastu minutach, bylem calkowicie zakochany. Po pol godzinie zrezygnowalem z zamiaru wyrwania jej torebki"- no to mnie dopiero rozpieprzylo, w drobny mak :D

Do Kiszczaka: do kazdego rodzaju kina trzeba dojrzec.

użytkownik usunięty
osoba_z_poludnia

z pistoletem z mydła był dobry numer. Już prawie mu się udało a tu nagle
piana w ręce a nie pistolet :PPP

ostatnia scena była też dobra
<wiesz może czy dzisiaj pada deszcze ?>

Mi do gustu przypadła scena w banku, kiedy pracownicy owej instytucji nie mogli się odczytać tekstu na karteczce spisanego przez Virgila, gdy ten biedny chciał ich okraść. I co? Przekierowali go do innego okienka, taa... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones