PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 467
ocen
7,4 10 1 154467
8,0 40
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

Powiem szczerze, czytajac opinie i recenzje i majac w pamieci nie tak dawno obejrzane
Fargo....no coz spodziewalam sie naprawde wiele i .....niestety sie zawiodlam. Owszem film
jest wciagajacy, ma szybka akcje, jednak dosc przewidywalny i jakze intryga tak jakby
sciagnieta z Fargo (dobrze ze ci sami scenarzysci bo inaczej mozna by pomyslec o malym
plagiaciku :))
Aktorzy jednak swietni i swietnie graja nie genialnie ale (ech Buscemi te jego epizodziki :D
wlasciwy facet we wladciwym miejscu, niewielka rolka ale jakze zauwazalna :D)
No dla mnie Goodman ciut lepszy od Bridgesa ale to moje subiektywne zdanie. Brigdes
chyba za bardzo przejal sie wygladem Lebowskiego bo po dzis dzien wyglada tak jak ponad
10 lat temu w tym filmie :) Ale aktorem wielkim jest!!!

ocenił(a) film na 10
saint_k55

Intryga ściągnięta z Fargo? Mały plagiacik? Bo co? Bo też chodzi o porwanie? Dwie zupełnie inne fabuły. I nie wiem, jakim cudem udało ci się przewidzieć wydarzenia, np. śmierć Donny'ego. Zresztą poza główną intrygą jest tam masa dziwnych wątków czy tak zwanych smaczków, które moim zdaniem stanowią o sile tego filmu. Być może powinnaś obejrzeć go powtórnie.

ocenił(a) film na 3
saint_k55

Ja też się zawiodłem, bardzo zawiodłem. Spodziewałem się świetniej komedii czytając recenzje, komentarze i fabułę. Jednak na filmie ani razu się nie zaśmiałem, a wstawiłem tak wysoką ocenę gdyż podobała mi się gra aktorska John'a Goodman'a i Steve'a Buscemi. Twórcy mogliby dać jakiegoś zabawniejszego aktora do roli ,,Gościa" niż Jeff Bridges, który, chociaż jest dobrym aktorem, nie nadawał się zbytnio do tej roli.

ocenił(a) film na 10
doliwaq

1. Johna Goodmana, Steve'a Buscemiego.
2. Kogo widziałbyś w roli Kolesia?
3. Z tego co pamiętam, oglądając film jako bardzo młody człowiek, też za bardzo się na nim nie śmiałem. Przy trzecim seansie bawiłem się już przednio. Zresztą Buscemi jak Buscemi (nie ma nic do grania za bardzo), ale Turturro zagrał rolę życia niemal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones