PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 467
ocen
7,4 10 1 154467
8,0 40
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

Witam. Jestem świeżo po drugim seansie tego dzieła (poprzednio ogladalem go 3 lata temu) i po odświeżeniu wyłapałem nowe smaczki i motywy. Jednak kilka rzeczy nie trzymaja się według mnie kupy. Jeśli ktoś jest w stanie odpowiedziec na poniżej przedstawione pytania to bardzo bym o to prosił:

1. Co się tak naprawdę działo z Bunny? Lebowski wykorzystał to że akurat zniknęła i chciał sprzeniewierzyc pieniadze, ale gdzie ona tak naprawdę była?

2. W związku z pierwszym pytaniem - co z tym wspolnego maja nihilisci? Przecież oni nie mieli Bunny. Więc dlaczego chcieli wyludzic od Lebowskiego pieniądze? Nie wiedzieli przeciez czy za jakis czas Bunny nie wroci do domu.

3. Jak się do tego wszystkiego ma Treehorn? Bunny wisiała mu kasę, jego oprychy zdemolowali dom Kolesia, ale dlaczego potem kazał go zaciągnąc do siebie? Przeciez on nie mial z tym nic wspolnego ze Bunny wisi mu kase, więc dlaczego kazal go zaciagnac do siebie, potem upil i wypuscil na ulice?

To by było na tyle. Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytania. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
TheDarkKnightRises

1. Pojechała do znajomych, nikogo o tym wcześniej nie informując. Dowiadujemy się tego, kiedy Koleś przychodzi do domu Lebowskiego, a Bunny już tam jest, cała i zdrowa.

2. Mają z tym wspólne właśnie to, że chcieli wyłudzić pieniądze. Faktycznie, nie wiedzieli, kiedy Bunny wróci, ale liczyli na to, że wzbogacą się przed jej powrotem. (Faktycznie stałoby się tak, gdyby na początku filmu dostali prawdziwy okup.)

3. Treehorn myślał, że Koleś jednak ma te pieniądze. Treehorn "zaprosił" Kolesia do siebie, żeby podczas nieobecości Kolesia w domu podwładni Treehorna mogli przeszukać jego dom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones