PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290653}
6,8 5 914
ocen
6,8 10 1 5914
Big Nothing
powrót do forum filmu Big Nothing

solidne 6/10

ocenił(a) film na 6

film dla koneserów gatunku i fanów Schimmera, tak to raczej starta czasu. Do obejrzenia z
nudów.

ocenił(a) film na 7
adiman

co prawda to prawda ja go w sumie z nudów obejrzałem ale spodobał mi sie jest fajnu a nie jestem fanem Schimmera znam go z Friends ale nie ogladam filmów ze względu na aktorów tylko ze względu na film jaki jest ... Big Nothing jest dużo lepszy niż Due Date nie jest moze mega smieszna komedią jak Death at a Funeral(2007) ale fajnie sie go ogląda i polecam 7/10

ocenił(a) film na 10
minds16

Big Nothing i Death at the Funeral to moje ulubione czarne komedie i nie jestem w stanie określić która lepsza :)
Obie to arcydzieła i trzeba obejrzeć :)

faIIen

A "Przekręt" (snatch) z Bradem Pittem? Też rewelacyjna czarna komedia!

ocenił(a) film na 7
adiman

Naprawdę niezły ten film też go obejrzałem chyba z nudów a tu miłe zaskoczenie. Jest kupa śmiechu, dobra muzyka i sprytnie zrealizowana intryga :)

ocenił(a) film na 9
Disturb__

Zgadzam się z fallen.
Ja akurat obejrzałem film dla Simona Pegga. Z Nickiem Frostem tworzą za***isty duet, polecam :)

ocenił(a) film na 9
chris_1991

Dokładnie! Też jestem fanką Simona i tym razem też mnie nie zawiódł!

ocenił(a) film na 4
adiman

Interesujący obraz, ale (przed)końcówka przekreśla wszystko - nawet w czarnej komedii "czarności" winny być w miarę uzasadnione. A tu po manewrach odwracających uwagę (legitymacja FBI, aluzja do zawartości torby), bohaterowie posłusznie idą "z duchem scenariusza". Za to ocena o połowę w dół, chyba że jest wersja alternatywna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones