PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732548}

Big Short

The Big Short
7,4 151 039
ocen
7,4 10 1 151039
7,7 49
ocen krytyków
Big Short
powrót do forum filmu Big Short

3xN

ocenił(a) film na 1

Trzy razy N: nudny, nużący i niejasny. Prawie przysnelam. Czułam się jak na połączeniu wiadomości i wykładów z ekonomii. Poszłam na to tylko dlatego, że z chłopakiem na przemiennego wybieramy na co iść i akurat wybór chłopaka byl. Po opisie myślałam, że wyżej noty 5 ciężko mu będzie, że pewnie jakieś 3,Tr ale że aż taka bieda będzie, to nie sądziłam. 2 śmieszne teksty i ciągnąaca się nuda. Ale mój chłopak np. byk zachwycony, ale w sumie bardzo się różnimy w ocenach filmów. Jakiś jeden mężczyzna wyszedł z godzinę przed końcem, gdybym sama była na filmie to na pewno też bym tak zrobiła.

ocenił(a) film na 1
czarnainez18

* naprzemiennie
* to
* był

użytkownik usunięty
czarnainez18

proponuję teraz dla oczyszczenia głowy obejrzeć jakąś słodko-pierdzącą komedię z Sandlerem albo Listy do M. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1

Listy do M juz oglądałam. Pierwsza część dość taka, druga super. Na Joy planuje iść teraz. Pozdrawiam.

czarnainez18

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
czarnainez18

Właśnie tacy jak Ty są największymi ofiarami systemu w tym filmie. Nie atakuję, dzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones