PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732548}

Big Short

The Big Short
7,4 151 039
ocen
7,4 10 1 151039
7,7 49
ocen krytyków
Big Short
powrót do forum filmu Big Short

Bez jaj...

ocenił(a) film na 5

Co roku ten sam film z innymi aktorami pod innym tytułem ile można wałkować ten sam temat kręcony w takim samym stylu.Pewnie film zasługuje na uwagę ale po 30 minutach wyłączyłem bo znam tą fabułę już na pamięć...nakręcili by coś nowego

ocenił(a) film na 8
dominik1980

Może oglądałeś ten film tydzień wcześniej na diviksie, ale byłeś tak nawalony, że wydawało ci się, jakby to było rok wcześniej, stąd to wrażenie, że co roku ten sam film i znasz już fabułę na pamięć.

ocenił(a) film na 5
ast

Widać chodzisz tak nawalony że nie pamiętasz 3 podobnych filmów nakręconych w ostatnich latach o tej samej tematyce ...

ocenił(a) film na 5
ast

Chciwość z 2011,Wall Street z 2010 i jeszcze 2 inne ,tytułów nie pamiętam zresztą mało to istotne w odróżnieniu do Big Short filmy które podałem są nakręcone dla inteligentnego odbiorcy w starszym wieku ale bajeczki też są potrzebne bo gustów jest wiele...

ocenił(a) film na 8
dominik1980

Jeśli dla ciebie Chciwość jest podobna do Big Short, to gratuluje towaru, nieźle klepie.

ocenił(a) film na 5
ast

Nie będę się wywodził na temat filmu bo to nie ma sensu nie mamy 5 lat każdy ma swoje" klimaty" widać twoje są najlepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones