PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732548}

Big Short

The Big Short
7,4 150 807
ocen
7,4 10 1 150807
7,7 48
ocen krytyków
Big Short
powrót do forum filmu Big Short

Rewelacja !

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych filmów o tematyce finansowej jaki oglądałem. Świetne ujęcie genezy kryzysu finansowego z 2007 roku, klarowne i plastyczne przedstawienie mechanizmów działania instrumentów wysokiego ryzyka i konsekwencji jakie za sobą niosą. Wszystko spięte doskonałą grą aktorską (szczególnie oklaski dla Bale'a i Carell'a) i bardzo dobrą oprawą dźwiękową. Ode mnie 9/10 :)

ocenił(a) film na 8
crackerjack

Fakt. Kawał dobrego kina, choć z kina wychodzi się trochę z mentlikem w głowie po próbie ogarnięcia wszystkich pojawiających się pojęć, oraz z wypiekami na twarzy jak po dobrym thrillerze.

ocenił(a) film na 7
Misiek1970

Zrozumiałe. Człowiek jest w szoku gdy widzi ten cały szajs i nieodpowiedzialność na każdym kroku, spekulantów w tym swym finansowym Danse Macabre.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

Którzy na nas żerują co boli najbardziej.

ocenił(a) film na 8
crackerjack

Ten film wziął mnie niejako z zaskoczenia. Nie czekałam na niego z niecierpliwością, nie odliczałam dni do premiery, poszłam, bo akurat miałam trochę wolnego czasu. Nie spodziewałam się, że The Big Short będzie aż tak dobry! Znakomicie zagrana historia opowiedziana pół żartem, pół serio, wciągnęła mnie od pierwszej minuty. Nawet przez moment nie wiało nudą, choć tematyka filmu nie była łatwa, a bohaterowie używali terminów, które przyprawiłyby niejednego o zawrót głowy. Zdecydowanie warto obejrzeć!

crackerjack

Film który zaskoczył mnie ogromnie pozytywnie.
Carell świetny i Bale wyśmienity.
W pełni zasłużone miejsce pośród najlepszych produkcji 2015.
Znakomity film a może para-dokument ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones