PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732548}

Big Short

The Big Short
7,4 151 142
oceny
7,4 10 1 151142
7,7 49
ocen krytyków
Big Short
powrót do forum filmu Big Short

Totalna klapa 2/10

ocenił(a) film na 2

Szczerze mówiąc jestem bardzo zawiedziony, spodziewałem się czegoś na poziomie wilka z wall street, a okazuje się, że ten film to totalne dno.
Praktycznie zero emocji podczas oglądania filmu, same statystki, rankingi które o niczym nie mówią.W połowie filmu miałem nadzieje, że się rozkręci, ale było tylko gorzej.

Bardzo rzadko komentuje filmy, ale ten był tak kiepski, że musiałem to zrobić.
Nie polecam wybierać się do kina, stracone pieniądze.

Oczywiście to tylko moja opinia.

Pozdrawiam:)


ocenił(a) film na 8
MareveUps

A mnie zafascynowały te liczby i analityczne podejście do tematu. Akurat znam się na tych instrumentach finansowych trochę i uważam, że film świetnie ukazał podwaliny kryzysu kryzysu. Pomijając walory edukacyjne uważam, że film świetnie trzyma w napięciu. Trzeba jednak lubić świat wall street, ten powszedni i "nudny", a nie ten ekstrawagancki rodem z Wilka z Walk Street.

To tylko moja opinia. ;-)

ocenił(a) film na 8
MareveUps

No popatrz, ja też oczekiwałem drugiego Wilka z Wall Street. Dostałem wprawdzie tylko Margot Robbie ale i tak jestem zadowolony. I nie zgodzę się, że film nie trzyma w napięciu bo trzyma. Pewnie pogubiłeś się w tym całym schemacie oszustw, za dużo cyferek i tajemniczych nazw. Przyznam się, że i mi momentami ciężko to było ogarnąć. Ale trzeba przyznać, że twórcy dosyć dobrze wyjaśnili całą aferę i zrobili to w dowcipny sposób ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones