PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732548}

Big Short

The Big Short
7,4 150 807
ocen
7,4 10 1 150807
7,7 48
ocen krytyków
Big Short
powrót do forum filmu Big Short

26 głosów oddanych:
Brad Pitt 9,8
Christian Bale 9,4
Ryan Gosling 1,6
Steve Carell 1,5

skąd tak wielkie kontrasty? pewnie trzeba by obejrzeć ten film by zrozumieć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Darkonix12

Jak Carella raczej nie lubie , to uwazam, że w foxcatcherze zagrał bardzi dobrze.

mario998

Ja wręcz omijałem Carella szerokim łukiem, ale po obejrzeniu serialu The Office zmieniłem o nim kompletnie zdanie. Gość ma ogromny potencjał i niesamowite umiejętności. Od tego momentu zacząłem go darzyc dużym szacunkiem i z przyjemnością go oglądam

ocenił(a) film na 8
onet318

W tym filmie nie ma słabych występów aktorskich, a Carell moim zdadniem jest ze wszystkich najlepszy. Nie ma co patrzeć na durne oceny, Steve to świetny aktor i za tę rolę prawdopodobnie zgarnie kilka nagród.

ocenił(a) film na 8
EternalViewer

Goslig, standardowo - drewniana gra, ale do przełknięcia.

ocenił(a) film na 7
onet318

ja miałem tak samo. omijałem Carella aż do The Office. Naprawdę dziw że dopiero teraz biorą go do jakichś poważniejszych ról.

ocenił(a) film na 8
wolfisto

Ja też przekonałem się do Carella po obejrzeniu The Office :)

Darkonix12

Masz rację. Na filmwebie można znaleźć filmy, które jeszcze nie powstały a już aktorzy mają wystawioną ocenę. Można też wystawić ocenę jak się kogoś nie lubi nawet jak się filmu jeszcze nie widziało.

Darkonix12

Dla mnie Carell już od dawna, bo od roli w "Małej Miss", nie jest aktorem komediowym.

Agostina

Owszem, jest, ale nie zapominajmy, że komedia to przecież część dramatu. Nie bójmy się używać stwierdzenia "aktor komediowy". Nie oznacza to, że aktor nie potrafi grać. Najbardziej dramatycznymi postaciami w rzeczywistości są zazwyczaj komicy i komedianci.

Darkonix12

Nie zamierzam się z Tobą w tej kwestii spierać :) Nawet się z Tobą zgodzę.

rav1988

To pewnie (albo raczej na pewno) sprawka hejterów. Nie widzieli filmu, ale uznają, że Gosling to drewno, a Carell nadaje się tylko do komedii i oceny lecą w dół niestety...

rav1988

po prostu włączyli już możliwości oceniania to trolle i hejterzy dają oceny na ślepo

ocenił(a) film na 6
rav1988

Carell zagrał najlepiej z całej obsady.

ocenił(a) film na 8
edwinj

Zgodzę się:)

ocenił(a) film na 8
edwinj

Racja 100%

ocenił(a) film na 8
edwinj

Też tak uważam!

ocenił(a) film na 8
edwinj

Zgadzam się. Ogólnie pod względem gry aktorskiej ten film jest na najwyższym poziomie, moim zdaniem nawet te małe rólki były świetnie zagrane. Najbardziej jednak zachwyca właśnie Steve Carell, jeszcze nigdy mi się jego gra nie podobała tak jak w tym filmie.

ocenił(a) film na 9
rav1988

Idiotyczne oceny ludzi, którzy nie widzieli filmu, wszyscy zagrali na podobnym wysokim poziomie. Tak jak Darkonix napisał wyżej, oceny po uważaniu.

Czciborek

Dla mnie wygląda to tak, jakby ktoś, kto ma około dwudziestu kont na filmwebie dał na każdym koncie dla Pitt'a i Bale'a ocenę 10 a dla Gosling'a i Carell'a 1. A reszta ocen pochodzi od innych użytkowników. Taką mam teorię.

rav1988

Carell dostał nominacje do Oskara za najlepszą rolę pierwszoplanową, a gówniarze z filmweba wystawiają mu 1. Dla krytyków od nagród w cholerę ciężko jest zaimponować i ich wybory często są dość dziwne, ale zazwyczaj w mniejszym lub większym stopniu mają rację, mimo iż wcale nie musi się ona zgadzać z naszą. Ocenianie filmów to nie tylko nasze osobiste odczucia po obejrzeniu, ale również analiza wszystkich poszczególnych pkt, od scenografii zaczynając, kończąc na statystach. Wszystko ma swoją spójną całość i to się ocenia. Mimo wszystkich "faili", podchodzą oni do tematu w miarę profesjonalnie i co najważniejsze na poważnie, nikt nie płacze, że tę rolę gra ten aktor, a nie inny. Oceniają całokształt, a to przydałoby się wkuć do główek bachorów, wtedy ta strona naprawdę miałaby sens. A co do ocen, to na miejscu administracji za tego "trolla"z 1, pobanowałbym wszystkich odpowiedzialnych.

ocenił(a) film na 7
Darkonix12

Dostał nominację do Globów, tak samo jak i C.Bale, ale to ten drugi był bardziej wyrazisty i ma większe szanse na statuetkę.. Moim zdaniem S.Carell miał największą rolę w tym filmie i zagrał ją poprawnie. Poprawnie też zagrał R.Gosling i B.Pitt.

ocenił(a) film na 9
rav1988

Rafe Spall 9.1 27 glosow
Kto to jest?Dobrym montazem moznaby go calkiem z tego filmu wyciac.

rav1988

Niestety ktoś ocenia aktora nie role;) lubię cala 4 , chociaż carell pasuje mi raczej do komedii, hej od kiedy goslking to oddał, ja tam go bardzo lubię świetnie gra zarówno w komediach jak i innych gatunkach:)

rav1988

Wszyscy zagrali bardzo dobrze, więc myślę że to kwestia tego, że oceniają aktora, a nie rolę jak już wyżej wspomniano :) Poza tym na filmwebie często dobre filmy/ dobrze zagrane role pozostają niedocenione ;) Przy okazji na prawdę polecam film

ocenił(a) film na 7
rav1988

Brad Pitt 6
Christian Bale 8
Ryan Gosling 7
Steve Carell 7,5

ocenił(a) film na 8
rav1988

Carell zagral swietnie. Nie odstawal od Bale'a. No i Gosling w koncu mial role gdzie gral tak dobrze jak wygladal.

rav1988

Też mnie to uderzyło. Można kogoś nie lubić, ale trzeba brać pod uwagę umiejętności aktora i to jak wypadł w swojej roli. Carell wypadł znakomicie, Gosling też sobie dobrze poradził. Bale i Pitt są świetni, więc zgadzam się z wysoką ich oceną, ale zupełnie nie rozumiem krytyki pod adresem dwóch pierwszych aktorów. Prawdę powiedziawszy, to Carell zagrał tutaj najlepiej.

ocenił(a) film na 8
rav1988

Bale w stadium geniuszu, rewelacyjny. Cała reszta także świetne role, w szczególności Carell.

ocenił(a) film na 8
rav1988

Skrzywdzili Carella obsadzając go w romantycznych komediach. Facet jest świetny w rolach dramatycznych, co pokazał Foxcatcher, a potwierdza Big Short.

ocenił(a) film na 8
rav1988

Nie rozumiem dlaczego nominowali Bale a nie nominowali Carella. Jego jest w filmie więcej i jest lepszy.
A co do ocen - w rankingu oscarowym na najlepszą pierwszoplanową aktorkę prowadzi Lawrence. Bo to ta laska od Igrzysk śmierci. Równie dobrze mogłaby zagrać tego mopa - także dostałaby nominację i uwielbienie dzieciarni.

rav1988

mysle ze dzieciaki zrobily gównoburze oceniajac Bale i Pitta wysoko bo jednego znaja z Batmana wiec jest spoko a drugiego znaja wszyscy wiec pewnie tez jest spoko, Carrel to skonczony debil wiec 1 a z Goslinga to mam beke ze tak nisko XDDDDD żenada dziecinada :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones