PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770640}
4,9 1 954
oceny
4,9 10 1 1954
3,0 8
ocen krytyków
Bikini Blue
powrót do forum filmu Bikini Blue

Jak dla mnie największym atutem tego filmu jest klimat. Rzeczywiście przywiódł mi na myśl produkcje z czasów, w których jest osadzona fabuła, więc sądzę, ze to całkiem udany zabieg. Rzeczywiście historia wymaga sporo zaangażowania, żeby ją zrozumieć i połączyć poszczególne punkty, ale nie jest moim zdaniem aż tak ciężka, jak tu niektórzy piszą, że nie da się zrozumieć "o co chodzi" i "film o niczym". Trzeba trochę ruszyć głową i się skupić :) Zdjęcia też spoko, choć też czegoś mi jeszcze tam brakowało momentami...Ogólnie oceniam na plus!

tomasz_dabski

Jeśli nie jesteś generowanym "spamem-klakierskim" napisz mi proszę o co chodzi w tym filmie? Napisałeś, że wiesz i wystarczy ruszyć głową i skupić się. Widzisz intelektualnie chyba nie dorastam ci do pięt, bo skupiałem się przez 1,5 godziny i nie wiem. Błagam, oświeć mnie, połącz te punkty.
Trochę ci pomogę. Otóż zakładam, że oboje widzieliśmy ten film i wiemy jak rozegrany jest suspens z Erykiem i jego alter ego. Ja jednak nie potrafiłem połączyć poszczególnych punktów. Liczę na ciebie i czekam na sensowne wytłumaczenie. Myślę, że podobną prośbę mieliby pozostali forumowicze. Działaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones