PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493857}

Bikiniarze

Stilyagi
7,3 4 096
ocen
7,3 10 1 4096
Bikiniarze
powrót do forum filmu Bikiniarze

Piosenka w sali wykładowej rewelacyjna, jednak fabuła całego filmu prosta... zbyt prosta, zachwiana jest też proporcja między filmem a piosenką - tych drugich zdecydowanie za dużo. Główny bohatera oraz śliczna Katia zagrali rewelacyjnie.
Niektóre sceny są zbyt naiwne i durnowate np. z tym podglądaniem przez dziurkę od klucza itp. Generalnie film warto zobaczyć, choć spodziewałem się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

Ten film to musical, więc piosenki być muszą. Tak samo jak i prosta fabuła o miłości. Nie ma zasad co do proporcji piosenek i fabuły. Moim zdaniem w tym filmie akurat nie było za dużo piosenek, a poza tym ich wykonanie było świetne.

ocenił(a) film na 7
kyle_reese

Oj warto zobaczyć :) Mnie się podobał ale ja jestem odwrotnością rusofoba, więc wiadomo..., piosenka w sali wykładowej mnie urzekła i ta o amerykańskiej żonie też. :) Fajny musical, choć żaden ze mnie fan tego gatunku.

kyle_reese

Wydaje mi się, że te argumenty są bez sensu, bo wszystko co wymieniłeś przeciwko "Bikiniarzom", to rzeczy, które są charakterystyczne dla musicali, a przecież ten film to musical :)

ocenił(a) film na 6
leniwypizmak

Jejku, przecież to że jest musical to nie zwalnia twórców od myślenia. Przecież można coś swojego wnieść do konwencji np. w Chicago - dynamiczny montaż, niczym wzięty z teledysków.

ocenił(a) film na 10
kyle_reese

Dla mnie film rewelacja,a fabuła banalna tak jak zycie młodych ludzi, zależy na co chcesz zwrócić uwagę, czy na fakt że chłopak wychowywał się w komunalce i za młodu został opuszczony przez matkę czy na tym ze chciał zaimponować dziewczynie która mu sie podobala.
Mega dawka pozytywnego ładunku. Film o wolności, młodości i kolorowym podejściu do zycia. Dla mnie super.
Zwłaszcza jak się porówna do polskiego "Wszystko co kocham", gdzie młodzieńcze ideały są przedstawionedużo prościej, a siermiężność PRLu z pietyzmem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones