PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493857}

Bikiniarze

Stilyagi
7,3 4 095
ocen
7,3 10 1 4095
Bikiniarze
powrót do forum filmu Bikiniarze

Historia opowiedziana bardzo dobrze. Problemem było tylko dla mnie zrozumienie o czym śpiewają w filmie, nigdzie nie mogłem znaleźć napisów. Natomiast wysiłki nauczycieli żeby nauczyć mnie rosyjskiego (przez kilka lat) spełzły na niczym. Film zdecydowanie dobrze się ogląda mimo, że nie przemawia do mnie muzyka jazzowa.
Według mojej skali - grupa 2 (można oglądnąć)
Elernt
Ps. Według mnie warto zwrócić uwagę na syna ministra, który wpadł w "tryby machiny", tak jak w życiu gdy człowiek się budzi któregoś dnia i mówi "kur... co ja tutaj robię", a z ideałów zostaje tylko praca i dom.

ocenił(a) film na 9
elernt

Obejrzałem własnie w Sylwestra na TVP Kultura. Włączyłem sobie opcje na kablówce dźwięk - język oryginału + napisy po polsku i akurat przy tym filmie było wszystko przygotowane. Niestety nie sprawdziłem jak było z piosenkami w wersji dźwięk - język polski... Generalnie film rewelacja! Oczywiście pokazane w filmie ściganie bikiniarzy w głębokim stalinizmie należy traktować z przymrużeniem ...

ocenił(a) film na 7
halapablo

To już był raczej wczesny okres Chruszczowa, bo za Stalina każdy bikiniarz trafiłby od razu do gułagu...

elernt

A szkoda, że nauczyciele rosyjskiego nie nauczyli, bo wg mnie film zyskuje wiele uroku w oryginale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones