PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36517}
7,6 1 826
ocen
7,6 10 1 1826
6,3 3
oceny krytyków
Bilet powrotny
powrót do forum filmu Bilet powrotny

Przez ten nazbyt dokładny opis wiadomo co się wydarzy od początku do końca filmu i cała przyjemność oglądania zostaje popsuta. Nie rozumiem dlaczego takie bezmyślne
opisy zostają zatwierdzane przez Filmweb.

ocenił(a) film na 8
south-of-heaven

Zgadzam się. Ciesze się że pr\ed oglądaniem filmu nie zajrzalam tutaj

south-of-heaven

Naprawdę nietrudno było się domyślić, że żadnego domu nie będzie. Nie czytałem opisu , a wiedziałem o co chodzi niemal od samego początku.

ocenił(a) film na 7
south-of-heaven

1) Zawsze możesz zgłosić opis do usunięcia.
2) Nie wiem, jaki to był opis, bo już go nie ma, ale być może był to opis z festiwalu, kina, jakiegoś VOD, etc. i wtedy takich opisów nie można ruszać, poprawiać, etc. (polityka portalu i ich władz).
3) Nawet jeśli był to opis autorski, poparty dobrym źródłem, to weryfikator często nie ma wiedzy o fabule i nie wie, jak duża część filmu jest opisywana. A nie zawsze jest to łatwo ocenić.

Być może tu było inaczej i faktycznie od razu było widać, że to jeden wielki spoiler, ale wtedy zawsze pozostaje punkt pierwszy. Lada dzień pojawi się nowy opis z festiwalu, który powinien zaspokoić gusta, bo nie mówi nic o powrocie :)

ocenił(a) film na 8
south-of-heaven

Opis to dwa zdania zarysów fabuły tam nie ma żadnych spoilerów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones