PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638}
6,2 5 350
ocen
6,2 10 1 5350
5,3 3
oceny krytyków
Billboard
powrót do forum filmu Billboard

powiem, tak, poraz pierwszy obejrzalem ten film w 2001 roku, mialem wtedy 12 lat, i oczywiście wyłączyłem natychmiast po scenie morderstwa Maszy. Przez tydzień nie mogłem spac, mialem przed oczami jej obraz. Wczoraj postanowilem obejrzec ten film w całości, ale niestety, gdy tylko rozpoczęła się scena morderstwa tej dziewczyny natycmiat wyłączyłem telewizor. Nie wiem, czy to ja jestem jeszcze niedojrzały, czy to wina filmu?

ocenił(a) film na 9
sweetboy1989

masz slaba psychike, ale to ludzkie. ogladalem scene mordestwa z grymasem na twarzy, byla brutalna

pazdzioch10001

psycholog się znalazł, może koleś który by to z chęcią obejrzał ma, analogicznie do przedstawionej przez ciebie opinii specjalisty, silną psychikę?

sweetboy1989

Film naprawdę działający na psychikę, ja nie mogłam sie oderwać, ciekawiło mnie w tym filmie wszystko. obejrzałam ten film tylko dlatego bo kiedys opowiadał mi o nim kuzyn i bardzo mu się podobał. Mi też, daje duzo do myslenia. Najlepszy polski thriller ale szkoda że tak mało popularny

sweetboy1989

Miałem podobnie. Może byłem odrobinę starszy, ale film wywarł na mnie spore wrażenie. Dziś obejrzałem po raz drugi i muszę stwierdzić że wciąż jest dobry, przetrwał próbę czasu.

użytkownik usunięty
PanStanislaw

Chciałbym, aby twórcy filmu ,,Pora mroku'' nagrali film ,,Billboard 2'':

W filmie widziałbym taką obsadę (oczywiście wszystko należałoby do obsadzenia dla Grzegorza Kuczeriszki):

Borys Szyc − Kuba Alchimowicz
Marian Dziędziel − dyrektor agencji reklamowej
Łukasz Simlat − Gardło
Piotr Polk − Blizna
Cezary Żak - Gniazdo
Karolina Gruszka − Natasza
Robert Gonera − policjant
Jerzy Stuhr − szef policji
Jerzy Zelnik − dealer narkotyków
Cezary Pazura - handlarz samochodów
Katarzyna Zielińska - barmanka
Sonia Bohosiewicz - sprzedawczyni w sklepie
Henryk Gołębiewski - policjant
Bartosz Żukowski - policjant
Jan Frycz - złodziej
Sławomir Orzechowski - złodziej
Jan Englert - komisarz

Paweł ?

użytkownik usunięty

W dniu dzisiejszym chciałbym oznajmic wszystkim na portalu (tzn. San Davio oraz 92Mistic), że na 10 lat zaprzestaję chodzic do kin w Warszawie. Powodem rezygnacji z mojej ulubionej rozrywki jest bardzo niski poziom, którego nie doczekałem się, aby wzrósł w polskim kinie. Nie doczekałem się takich produkcji jak Demony wojny według Goi 2, Reich 2, Sara 2, Billboard 2, Psy 3, na wszystkie te filmy szczerze czekałem. Poziom kina w tej chwili jest bardzo słaby, kupując bilet i udając się na jakikolwiek film twierdzę, że zmarnowałem swój czas i pieniądze. Oczywiście będę dalej rozmawiał na temat filmów, ale tylko wyprodukowanych do 2013 roku. Jedynym filmem jaki mi się w tym roku podobał było ,,Bejbie blues'', a widziałem go w styczniu. Nigdy nie było tak mało dobrych produkcji. Dlatego zaprzestaję dalszej oceny i odwiedzania kina na dekadę. Z polskich aktorów, którzy odrobinę przypominają starą obsadę filmów Pasikowskiego wyłoniłem Pawła Małaszyńskiego, Borysa Szyca, Tomasza Kota i Antoniego Pwalickiego. Nie da się ich jednak porównac do Franza Mauera, mjr Kellera, Alexa czy też Nowego. Teraz chciałbym złożyc podziękowania.

Dziękuję całemu zespołowi, który pracował na planie filmu ,,Jack Strong'' w reż. Władysłąwa Pasikowskiego. Napewno wykonał dużo dobrej roboty. Z powodów osobistych nie zobaczę tego filmu. Chciałbym także podziękowac całej ekipie na planie filmu ,,Pokłosie'', ponieważ uznaję go za ostatni średni polski film, który bardzo słabo wypada przy wcześniejszych polskich produkcjach. Składam także podziękowania za wytrwałośc takim aktorom jak Sławomir Orzechowski, Krzysztof Kierszniowski i Olaf Lubaszenko.

ocenił(a) film na 6
sweetboy1989

ja podobnie tylko obejrzałem dziś cały, nie polecam, film jest dobry ale ta tematyka jest traumatyczna dla mnie

użytkownik usunięty
Muhomorniczy

Witam!

Mam pytanie czy oglądałeś może film ,,Billboard''. Film uważam za dobry, są w nim różne sceny z maskami, kolcami. Nie uważam, że film jest chory. W filmie Rafał Mackowiak z Rosjanką grają pozytywnych bohaterów, którzy walczą i wygrywają. Jak Ty odbierasz ten film?

użytkownik usunięty
Muhomorniczy

Film uważam za dobry, ale Pasikowski miał racje. Nie było to arcydzieło. Nie uważam, że film jest jednak zły. W filmie jest dobry klimat, sceneria klimatyczna, muzyka z klimatem, aktorstwo.

W tej chwili Lubaszenko i Żmijewski grają słabe role, Linda i Pazura mało grają.

użytkownik usunięty
sweetboy1989

Witam!

Mam pytanie czy ktoś oglądał może z Was film ,,Billboard''. Film uważam za dobry, są w nim różne sceny maskami, kolcami. Nie uważam, że film jest chory. W filmie Rafał Mackowiak z Rosjanką grają pozytywnych bohaterów, którzy walczą i wygrywają. Jak Wy odbieracie ten film?

użytkownik usunięty

Ostatni dorobek Lindy to 1 spektakl telewizyjny i serial, kiedyś potrafił zagrac w pięciu filmach rocznie i dobrym serialu. Filmy były popularne. Nie wiem czy Linda to jeszcze gwiazdor czy tylko jedzie na starym wizerunku. Lubaszenko ostatnio zagrał w dwóch serialach, kiedyś grał film za filmem. Pazura wybiera teraz scenariusze i wiele pomija. Jako rezyser filmowy też o nim cicho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones