PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838084}

Blade

4 760
chce zobaczyć
Blade
powrót do forum filmu Blade

Z całym szacunkiem do MC, ale poziom z 3-ech ostatnich części (zwłaszcza z 1-ej) jest dla nich nieosiągalny. Za dowód niech posłuży każdemu pierwsza scena z pierwszego Blade'a:
https://www.youtube.com/watch?v=o7YzoKTk-bM.


Klimat oryginalny i niepodrabialny.

Wujasss

Niestety ale może i stety Są filmy i kreacje których nikt już nigdy i nigdzie nie podrobi . I nie chodzi o efekty . Rambo jest jeden , Blade jest jeden , i wielu innych jak choćby Terminator . Nie da się zastąpić niektórych twarzy tylko dla kontynuacji . Ja tego nie kupuję . Mam swoje lata

Marek_Sibinski

Dziadek mi czasem opowiada o Rambo. Terminatora widziałem to fajny ten z Matką Smoków, a Blade to dobrze, że robią remake bo się strasznie źle zestarzał.

NieMamSwojegoZdania


Blade się źle zestarzał? Co Ty palisz XD

arthas74

Za króla lisza! Źle się zestarzał - przestarzałe efekty.

NieMamSwojegoZdania

Ale Wesleya Snipesa nikt nie zastąpi, on był stworzony do Blade'a
Mistrz sztuka walki, solidny aktor no i prezentował się bardzo dobrze w swoim piku.
Żaden tam Meserschmidt Ali czy inny aktor mu nie dorówna w tej akurat roli.
Klimat Blade'a lat 90/00 też jest specyficzny i ciężki do podrobienia, chyba że robili by to ci sami ludzie...
A efekty to rzecz drugorzędna, są najważniejsze jedynie dla ludzi pozbawionych wyobraźni, by oglądali sobie gówna zawinięte w świecący celofanik i się tym jarali.
Ja do tej pory za najlepsze horrory/SF uważam The Thing z 1982 i ALIENS 1986 mimo że te filmy technicznie już dawno są przestarzałe.

arthas74

To chyba zwykła prowokacja, olej typa...

Wujasss

To samo Blade II i scena w banku krwi. Białe kafelki i krew na ścianach. To był sztos. III cz. niestety byla bardzo slaba moze dlatego ze Whistlera nie bylo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones