PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5616}

Blask ognia

Firelight
6,9 1 757
ocen
6,9 10 1 1757
Blask ognia
powrót do forum filmu Blask ognia

Tak jest w EPG oraz na Teleman.pl Warto zmienić tytuł na polski, ponieważ inaczej
wyszukiwarka nie znajduje tego filmu.

kajttek

A także "Światło ognia", tak jest na stronie tv.wp.pl

jontrix

No. Pytanie jak tu dodaje się inny tytuł? nie widzę takiej opcji.

kajttek

http://www.filmweb.pl/film/Firelight-1997-5616/contribute
Tutaj jest sporo rzeczy, które można dodać odnośnie filmu, ale nowego tytułu niestety nie ma.

Film znalazłem na filmwebie podając w wyszukiwarce imię i nazwisko reżysera. To dobra metoda, ale przeważnie podaje się tytuł, więc znalezienie filmu było utrudnione.
Do tego ten pan jest głównie scenarzystą, a reżyserował tylko jeden film (ten).. ;)

jontrix

Na razie trwają prace związane z tytułami filmów, więc na razie nie można ich dodać.

elenkaa

Acha, czyli Polacy uczcie się języków obcych, bo polskiego nie ma, albo ma nie być (polskiego tytułu)...

Rozumieć więc należy, że prace polegające na niemożności dodawania polskich tytułów, a przynajmniej polskiego tytułu tego filmu, zostały już wcześniej ukończone?...

:/

komentarz

Nie można dodać żadnego nowego filmu/serialu/gry, a co za tym idzie, nie można tez dodać tytułów do istniejących już filmów. Jak włączą tą funkcję, poprawioną, bo mają coś pozmieniać, a ma się to stać niedługo to będzie można dodać tytuł polski.

elenkaa

No toż o tym w temacie... Cenzura, po prostu cenzura....
- A póki co baza filmów w filmweb.pl jest zamknięta - jak wynika z Twojej informacji, która nie wiem skąd pochodzi ale tutaj ją wpisałaś

No to można sobie teraz czekać, jak przyjdą odpowiednie (jak to się dawniej mówiło) dyrektywy z.. zewnątrz (jedni mówili, że z zsrr, inni że z usa, a jeszcze inni że z watykanu).

(inaczej mówiąc: jakby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem;
a gdyby ciocia miała kółka to byłby wózek... )
:/

komentarz

Tutaj jest wszystko napisane.
http://www.filmweb.pl/forum/PORTAL+FILMWEB.PL/prace+nad+kontrybucjami+nagrod%2C+ tytu%C5%82%C3%B3w+i+tre%C5%9Bci,1797663

elenkaa

Bardzo Ci dziękuję za podanie tego odnośnika.

Informacje kryjące się pod odnośnikiem pochodzą z 18 grudnia 2011 r. Zapamietałem głównie to zdanie, cytuję:

(...)"w najbliższym czasie, szybko wróci kontrybucja do dodawania nowych tytułów do bazy, oraz kontrybucja z nagrodami. na tytuły dodatkowe oraz treści trzeba będzie poczekać trochę dłużej" (...)

Do tego co wcześniej napisałem wiedziony ym.. pewną intuicją mogę dodać jedynie stwierdzenie, że...
Czas płynie, płynie, płynie nadal i wciąż.

A co do tego filmu na filmwebie, to myślę, że stąd też nie ma ani zdjęć kadrów z tego filmu, ani wideo, czy też dłuższych opisów.

komentarz

elencee pewnie chodzi o to, że teraz w ogóle nie można nic dodać do popisu filmu (w tym tytułu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones