PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446620}
7,4 4 661
ocen
7,4 10 1 4661
Bleach: The DiamondDust Rebellion Mō Hitotsu no Hyōrinmaru
powrót do forum filmu Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mō Hitotsu no Hyōrinmaru

filmowa wersja Bleach'a czy kolejna ściema by fani mogli sobie pogadać hmm wkrótce się okaże ^^

ocenił(a) film na 9
Raditz

Oczywiście jest to drugi film kinowy a nie live-action.Zajrzyj na you tuba a tam zobaczysz trailer.

Raditz

Radiz ty jestes sciema. Drugi film kinowy ma być na 100%. A tu na dowód daje oficjalną strone filmu http://www.bleach-movie.com

WhiteDevil_2

W ogóle zajrzałeś na tą stronę? Przecież to jest strona właśnie animowanych filmów kinowych Bleacha, a nie filmu z aktorami. Nie musisz nawet czytać japońskiego, obejrz sobie intro.

Raditz

Ale będzie walka Hitsugaya vs Ichigo. http://www.youtube.com/watch?v=0sQj3apOGjk

Raditz

Ja już nie mogę się doczekać :) Z tego co słyszałam fabuła zapowiada się interesująco. A mianowicie: Kiedy ze społeczeństwa dusz skradziony zostaje artefakt zwany 'Pieczęcią królów" (King's Seal), Hitsugaya Toushiro zostaje wyznaczony do jego odzyskania. Kiedy po walce ze złodziejami znika bez śladu, zostaje oskarżony o zdradę. Wydany zostaje rozkaz o jego natychmiastowym schwytaniu i straceniu. W zdradę Hitsugai nie wierzą Ichigo, Rukia, Matsumoto i Renji. Wyruszając więc by odnaleźć kapitana i oczyścić jego imię...

Jako, że Hitsuś to maja ulubiona postać to już się doczekać nie mogę. Niestety w Japonii dopiero w grudniu się pojawi. Nic eh, czekać pozostaje... ;)

Leiko

Podpisuję się pod tym. *___*
Zapowiada się nie tylko interesująco, ale i o wiele lepiej niż w przypadku filmu pierwszego, jeśli chodzi o moją opinię.

Lisa_2

mnie interesuje dlaczego Toushirou atakuje Ichigo.
Jezeli Ichigo w niego wierzył no to o co chodzi? O_o
ale też nie mogę sie doczekac :D

ocenił(a) film na 7
Raditz

Też jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Jestem jednak Wielką fanką Toushiro i nie podoba mi się,że ma być "tym złym" ( o ile orientuję się z trailera). No ale zobaczymy co będzie ;)

Raditz

W drugiej wersji 8 openingu to wygląda tak, jakby Kapitan Hitsugaya był przez kogoś kontrolowany. Wg. mnie to dlatego będzie walczył z Ichigo. Ja się nie mogę doczekać tego filmu. Pozdrowionka dla wszystkich fanów Bleach.

buldog55

Tak, ja też doczekać się nie mogę. A najgorsze jest to, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać T.T

Vidia_0_0

Ech... gdyby ten film był u nas w kinach (hic!) to bym się przeszedł... ale... niestety pozostaje poszukać go w necie. Na dodatek są tylko wersje Cam ;/... A film może być naprawdę niezły...

Fasola_2

Ja nie znalazłam nawet wersji Cam :/ Gdzie na nią wpadłeś?

Raditz

Nie moge się doczekać jako że HToushiro to mój ulubiony kapitan jak i posatać to już usiedzieć nie moge z niecierpliwości *___*

ocenił(a) film na 10
Gizmolol

Daje 9/10 za muzykę i animacje lepsze niż w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones