PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4241}
6,7 2 628
ocen
6,7 10 1 2628
Bliskie spotkania z wesołym diabłem
powrót do forum filmu Bliskie spotkania z wesołym diabłem

Całe ,,młode dzieciństwo'' bałem się tego skurczybyka. Do teraz leżąc z jakimś dziewczem w łóżku nocką zdaje mi się, obok mnie leży coś kudłatego....a to tylko babsko z długimi kudłami. Co tu dużo mówić. Jak niektórym muminki spieprzyły dzieciństwo, tak mi ten cholerny diabeł... ech...

Tymon_P_

Popieram...!!! Masakra:)

ocenił(a) film na 8
Tymon_P_

już któryś raz czytam taki coment i nie mogę! przecież on był uroczy i śmieszny ! bałem to ja się Freddyego Kruegera ! wyście horrorów nie oglądali to może się Toudiego też baliście czy co ?

mc_aural

Freddy to mógł Piszczałce co najwyżej widelec czyścić.

ocenił(a) film na 6
31415jany

:) dobre... z tym widelcem :)... ale Piszczałka, czy jak mawiałam Piszczałek, był także potworem mojego dzieciństwa, podejrzewałam po każdym odcinku serialu, że czai się za zasłoną lub za kuca za fotelem... nie rozumiem jednak dlaczego oglądałam kolejne odcinki, skoro całe noce przeżywałam potworną wizję spotkania z "wesołym diabłem"... to chyba na zasadzie "chcę, ale boję się"

31415jany

Jasna sprawa. Freddy to mnie rozbrajał ze śmiechu- nic strasznego. Piszczał natomiast, to ten to miał wejście. Pójść spać bez włączonego światła to koszmar normalnie

Ptasior69

jakis czas temu znowu widzialam ten film..niesamowita jest scena w której spadaja na pianę udajacą śnieg..

ocenił(a) film na 8
Ptasior69

widzę że nie jestem sama z tym lękiem,pamiętam jak oglądałam ten film zza fotela...brrr,najbardziej utkwiła mi w pamięci scena z napisami z twarzą piszczałki w tle...nawet teraz mi się zimno zrobiło..pozdrawiam wszystkich "załatwionych" przez tego włochacza;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones